Літо. До чого сниться Літо

Побачити в сні тепле, сонячне літо, особливо якщо цей сон сниться взимку — передвіщає хорошу протягом ваших справ, а нерідко і виконання будь-яких бажань.

Спекотне літо — передвісник деяких емоційних подій, які можуть кілька втомити вас.

Посушливе літо уві сні — є попередженням. Такий сон говорить про те, що, піддавшись своїм пристрастям і надмірним бажанням, ви ризикуєте понести великі втрати.

Сонник від А до Я
Якщо події у вашому сні відбуваються на початку літа — це обіцяє вам легковажність у вчинках, про що згодом доведеться не раз покаятися.

Верхівка, або розпал, літа — ваші надії якийсь час будуть нездійсненні, проте абсолютно несподівано успіх прийде, як кажуть, звідки не чекали.

Кінець літа, ближче до осені — знак того, що жорстокість вашої натури проявиться у відносинах з малознайомими людьми, але найбільше постраждають найбільш близькі вам люди.

Печеня, спекотне, посушливе літо — говорить про те, що ви можете піддатися глузуванням з-за свого необережного, часом нетактовного поведінки.

Холодне і вітряне літо — передвіщає, що ви будете надзвичайно щасливі у своєму новому знайомстві, вас очікують веселощі і задоволення з вірним вам чоловіком, позбавленим егоїстичної ревнощів, яка руйнує любов.

Дощове і сире літо — передвіщає безчесне багатство, те, яким шляхом ви його наживете, викличе гіркий жаль і засудження ваших близьких.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі