Лихвар. До чого сниться Лихвар

Побачити в своєму сновидінні лихваря — означає, що якась пропозиція, яке ви отримали або можете отримати найближчим часом, загрожує обернутися втратами і збитками для вас.

Подібний сенс має сон, в якому ви бачите лихварем себе — подібні сновидіння вказують на те, що ви ризикуєте вплутатися в сумнівну справу, прибуток від якого буде під великим питанням.

Англійська сонник
Бачити в сні себе в ломбарді або у лихваря, давати гроші під заставу і закладати що-небудь — передвістя втрати і розчарування. Цей сон пророкує сварки, негаразди, які можуть закінчитися судом, але суд завершиться (на жаль!) ​​Не на Вашу користь. Якщо Ви закохані — для Вас цей сон означає, що Ваша кохана невірна Вам і, врешті-решт, вона стане дружиною іншої людини. Але не падайте духом Ваші втрати стануть запорукою майбутніх придбань, можливо. Вас чекає шлюб з більш гідної особливої.

Сонник О.Смурова
Бачити лихваря уві сні або говорити з ним означає, що вам слід подбати про свій стан і ні в якому разі не давати грошей в борг.

Сон про лихваря попереджає вас про те, що ви можете розоритися, якщо повірите людям на слово.

Бути їм у сні — знак того, що ви часто ставите матеріальні цінності вище духовних, що може відштовхнути від вас відданих і люблячих вас людей.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі