Локшина. До чого сниться Локшина

Бачити у сні локшину — означає, що у вас розвинеться ненормальний апетит і виникнуть нереальні бажання. Мало хорошого в такому сні.

Сонник від А до Я
Купувати у сні локшину — означає, що зайнятість на роботі несприятливо позначиться на ваших сімейних справах.

Робити локшину в домашніх умовах — передвіщає візит офіційної особи, з яким у вас виявиться багато спільних знайомих в місті.

Готувати суп з локшиною — до поїздки і повернення з половини шляху через несподівану і серйозної хвороби.

Сонник Білого мага
Є у сні локшину — незабаром ви зустрінете людину, яка здасться вам надзвичайно сильним і цікавим. Ваш новий знайомий буде володіти настільки сильною волею, що вона почне пригнічувати вашу власну. Ця людина значно вплине на ваше життя, причому ви цього не помітите, вважаючи, що все, що ви робите і говорите, плід ваших власних роздумів. Насправді цей хтось змусить вас змінити образ думок.

Готувати уві сні локшину — вас чекають зміни, що стосуються любовних відносин. Швидше за все, ви досягнете того, про що давно мріяли або що було приховано в глибині ваших таємних фантазій.

Бачити, як локшина звалюється з ложки — сон означає, що в реальному житті ви здійснюєте нехарактерні для вас вчинки, всерйоз вважаючи, що це вносить деяку різноманітність у вашу «сіру! Життя і не дає нудьгувати вашим близьким. Насправді незвичайні вчинки, що здійснюються вами, викликають подив серед вашого оточення, ніхто не розуміє, чому ви так робите.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі