Лопата. До чого сниться Лопата

Якщо вам присниться лопата — значить, у вас з’явиться необхідність довести до кінця роботу, яка буде вам дуже докучати тим, що за нею потрібен буде постійний контроль.

Сонник від А до Я
Приснився лопата — означає, що у вас не буде вибору і доведеться довести до кінця затіяне справу, інакше вам просто буде загрожувати руйнування.

Бачити зламану лопату — передвіщає траур і печаль.

Купувати у сні лопату — втратите щось дуже для вас найдорожче, хоч в суті не дуже цінне.

Вдарити когось лопатою — знак подружньої зради.

Переносити на лопаті землю з однієї ями в іншу — такий сон говорить, що вам доведеться набратися терпіння, щоб вивчити стажиста, приставленого до вас на час практики.

Копати лопатою траншею, щоб укласти кабель або труби — до отримання вигоди.

Встромляти лопату в в’язкий глинистий грунт — ваші вороги постараються використати будь-який шанс, щоб досадити вам якомога більше.

Працювати лопатою в саду або городі, скопуючи грядки — передвіщає вам процвітання і благополуччя.

Підгортати лопатою картоплю — означає початок нетривкого і занадто ризикованого підприємства, садити картоплю, використовуючи як головне сільськогосподарське знаряддя лопату — таке сновидіння обіцяє вам швидкий успіх; викопувати лопатою ту ж картоплю — наяву отримаєте бажану звістку від одного, який знаходиться далеко.

Якщо ви копаєте лопатою могилу — це віщує втрату друзів та охолодження до вас коханого.

Якщо ваша лопата наткнулася на щось в землі і це виявився скарб — наяву таке сновидіння може обернутися сприятливими змінами в долі.

Копати у сні окоп саперною лопаткою — передвіщає, що в реальності відчуєте невпевненість у своїх силах.

Діставати лопату з багажника машини — проявіть наполегливість у досягненні поставленої мети.

Сонник XXI століття
Бачити лопату у сні — означає, що у вас є шанс пробити собі дорогу в житті, але ви можете нашкодити собі зайвою відвертістю, тримайте свої думки при собі?

Купувати її — до звільнення від займаної посади; бачити залізну розколоту лопату — до жалоби і смутку, удар лопатою — до зради.

Копати землю лопатою уві сні — значить, вас чекає важкий заробіток, праця, але не перестарайтеся зайва старанність ні до чого не приведе.

Сон, в якому ви бачите кирку або працюєте нею — до стомлюючої фізичної роботі на свіжому повітрі.

Бути присутнім на розкопках або вести їх у сні — передвістя випадкового знайомства, за допомогою якого ви отримаєте нове джерело доходу.

Побачити в сні, як ви щось закопуєте — означає, що незабаром вас чекає цікаве звістка.

Еротичний сонник Данилової
Якщо вам приснилася лопата — сон попереджає про те, що ваша наполегливість, нестриманість і неприборкана пристрасність лякають партнера і можуть стати причиною розбіжностей, які в кінцевому рахунку призведуть до розриву.

Працювати у сні лопатою — до незвичайного і несподіваного сексуального контакту, який надовго запам’ятається як вам, так і вашому випадкового партнера.

Рейтинг статті:
(1 голосів 3,00 середній з 5)

Коментарі