Лотерея. До чого сниться Лотерея

Якщо вам присниться лотерея і те, що ви проявляєте до неї величезний інтерес — це означає, що ви затіє нікчемне підприємство, яке стане причиною сприятливого подорожі.

Якщо вам присниться щасливий лотерейний квиток — ви виграєте на біржі, але це зіб’є вас з пантелику і принесе багато занепокоєння.

Побачити в сні, що виграють інші — означає швидку зустріч з веселою компанією і розваги.

Якщо уві сні ви програли в лотерею — ви станете жертвою підступних людей і впадете в депресію.

Для молодої жінки побачити лотерею в будь-якому вигляді — означає, що її легковажне ведення справ породить розчарування, і чоловік не буде ні вірним, ні надійним.

Взагалі побачити в сні лотерею — обіцяє можливий обман і ймовірність потрапити в пастку. Для дівчини цей сон часто передвіщає даремність її надій.

Сонник закоханих
Якщо дівчині сниться, що вона грає в лотерею — це означає, що вона буде легковажною, а її чоловік вітряним і ненадійною людиною.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Лотерея уві сні — символ непередбачуваних подій і марних надій.

Грати в лотерею уві сні або бачити грають інших — знак того, що події найближчого часу можуть застати вас зненацька, а плани на майбутнє будуть поставлені під загрозу.

Бурхлива радість, отримана від виграшу — наяву віщує невдачу, а іноді й провал. У такі дні вам краще не ризикувати і не піддаватися нерозумним пристрастям.

В той же час, якщо в сні вам випав щасливий квиток і ви відчуваєте спокійну радість і приємне здивування — в такі дні вам є сенс і наяву сподіватися на удачу. Проте не забувайте контролювати свої почуття.

Сонник від А до Я
Куплений вами уві сні лотерейний квиток — означає, що наяву ви понесете якусь істотну втрату.

Якщо ви знайшли невикористаний лотерейний квиток — наяву це віщує великий виграш.

Брати участь у розіграші тиражу грошово-речової лотереї — це до зваблювання або обману в реальному житті.

Щасливий квиток лотереї-спринт, по якому ви відразу ж отримуєте грошовий виграш — означає, що наяву ви затіє справа, яка не принесе вам доходу.

Порожній, нещасливий квиток — випробуєте занепокоєння, яке доставлять люди, Втершись до вас у довіру з корисливими цілями.

Якщо уві сні ви стали свідком того, як хтось витягнув квиток, який виграв автомобіль — це віщує швидку зустріч з відсутніми друзями.

Якщо ви просадили в лотерею всі гроші, які у вас були при собі і абсолютно нічого не виграли — наяву ви станете жертвою пограбування і позбудетеся багатьох цінних речей у будинку.

Для молодої дівчини грати в лотерею — передвіщає, що нове знайомство не принесе їй радості в майбутньому.

Сонник XXI століття
Бачити у сні лотерейний квиток — на щастя і успіху в якомусь важкій справі, купувати його — означає, що ймовірність завершення розпочатої справи вельми сумнівна.

Брати участь у сні у розіграші — знак того, що ви можете потрапити у скрутне становище або пастку.

Англійська сонник
Сон про щасливий випадок, несподіваною удачі в Тотеро — передвіщає мимовільне спілкування з низькими, нечесними людьми або низинні звички. Можливо, після якогось неприємного події постраждає Ваша репутація. Ваша справа або Ви зустрінете віроломних людей. Ваше почуття буде ошукано, і Ви гірко розчаруєтеся в тому, кого ніжно любили.

Після такого сну дівчині — треба задуматися про майбутнє заміжжя і прислухатися до думки рідних і друзів.

Молодий чоловік — повинен суворіше поглянути на предмет свого обожнювання. Не хоче він віддати своє серце жінці, яка зробить його нещасним?

Владна недоброзичлива особа — заповнить будинок буркотливою лайкою і плітками. Адже часто виправдовує себе приказка: «Шлюб — це лотерея, де програють частіше, ніж виграють».

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі