Льох. До чого сниться Льох

Бачити у сні, що ви перебуваєте в холодному погребі — значить, що ви будете мучитися сумнівами. Ви втратите віру у все, будете страждати від похмурих передчуттів, не в силах від них позбавиться, якщо тільки ви не станете господарем своїх бажань і намірів. Цей сон також пророкує втрату власності.

Бачити підвал, завантажений винами і їстівними припасами — означає, що вам запропонують частку в доході, отриманому з якихось сумнівних джерел.

Якщо молода жінка бачить цей сон — її чекає пропозицію про заміжжя від спекулянта або гравця.

Для молодої жінки бачити в сні льох — передвісник хвороби і сварки з коханим.

Якщо вона бачить уві сні кого-небудь з живучих людей померлими і з’являються з льоху — то це означає, що її побічно пов’яже з цією людиною загальне нещастя, але потім для неї все скінчиться благополучно.

Якщо вона бачить свого померлого брата, що з’являється з льоху — цей сон є застереженням для неї від ускладнень, яких можна уникнути, приклавши енергію і волю.

Сонник для всієї родини
Бачити у сні відкритий погріб з середи на четвер — до нових відкриттів в області особистого життя своєї подруги.

Сон, в якому ви спускаєтеся в льох — означає, що наяву ви відкриєте в собі щось несподіване, що лякає, але якщо це присниться вам з вівторка на середу, ви будете дуже шкодувати про скоєне.

Впасти в льох у сні з середи на четвер — до неприємних відкриттів, пов’язаних з коханою людиною.

Якщо з понеділка на вівторок вам присниться сон, в якому ви дістаєте з погреба що-небудь їстівне — це віщує, що ви отримаєте несподіване і привабливу пропозицію.

Сонник Хассе
Льох винний — маєш нездійсненні мрії; спускатися в нього — щастя; бути в ньому і не бути в силах що-небудь знайти — хвороба; бачити як спускаються інші — ти в безпеці від неприємностей; впасти зі сходів в льох — настане неприємне для тебе час; винний льох — ти неврівноважений.

Сонник від А до Я
Спускатися у сні в льох — означає щасливе виконання давньої мрії. Впасти в льох, ступивши на проломили гнилу сходинку сходів, віщує зміну обставин до гіршого.

Шарити в темному льосі, відшукуючи щось — передвіщає хворобу.

Якщо ви опинилися в льосі, заставленому бочонками з вином — наяву вас чекають веселі пригоди.

Льох, повний харчів — незабаром отримаєте пропозицію взяти участь в сумнівній фінансової операції.

Кишить мишами і щурами погріб — до незадоволеності в справах і поганим вістям.

Сирий і холодний погріб, у якому ви змушені переночувати — передвістя хвороби.

Бути замкненою в льосі, затопленому водою — неприємності з платежами, борги і збитки. Побачити в погребі скелет віщує догляд коханого або розлучення з чоловіком.

Якщо раптом з льоху з’являється величезна голова жахливого монстра і тягнеться до вас — наяву випробуєте сильний переляк від дурної жарти, яку зіграють з вами друзі.

Еротичний сонник Данилової
Якщо вам сниться страшний сон про те, що ви падаєте в глибокий льох і ніхто не може вам допомогти з нього вибратися — швидше за все, вас чекає любовний роман, про який ви згодом будете дуже сильно шкодувати, тому що він не внесе у ваше життя нічого , крім поганого настрою.

Якщо вам сниться, що ви змогли вибратися з темного льоху на світ — це говорить про те, що і в житті ви подолаєте свою хворобливу любов до людини, яка тільки використовує вас і абсолютно до вас байдужий.

Якщо вам сниться, що ви сидите в холодному погребі — наяву вас буде долати бажання змінити своє життя і знайти людину, яка була б не тільки сексуальним партнером, а й справжнім, відданим другом.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі