Луг. До чого сниться Луг

Бачити у сні луг — означає щасливе возз’єднання з близькими в передвістя блискучою перспективи майбутнього добробуту вашого будинку.

Сонник закоханих
Побачений у сні луг — передвіщає щасливу зустріч з коханою людиною.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Квітучий зелений луг уві сні — ознака прекрасного здоров’я і добрих сімейних відносин. Якщо останнім часом щось турбувало і непокоїло вас, то цей сон передвіщає вам швидке заспокоєння.

Сонник від А до Я
Бачити у сні луг, всипаний самими різними польовими квітами, які ви збираєте на букет — такий сон означає, що щастя, здоров’я і успіх неодмінно стануть супутниками вашого життя через якийсь час.

Свіжоскошений луг, на якому лежить ще не висохла в сіно трава — передвістя невдач і розчарування в любові.

Дивитися на луг, стоячи на вершині величезного копиці сіна — вам несподівано повернутися борги, які ви вже було зневірилися отримати.

Чути спів птахів над залитим сонцем річним лугом — означає, що незабаром вам належить відправитися в недалеке, але тривалу подорож.

Опинитися в сні на зимовому лузі, занесеному снігом — до хвороби.

Якщо уві сні ви ловите метеликів або бабок, пурхають над луговими квітами — це означає, що вас чекають радість і процвітання. Влаштовувати на лузі пікнік з друзями означає, що незабаром вас запросять на світський раут.

Скаче по лузі веселий лоша віщує мирну, відокремлене життя далеко від міської суєти — швидше за все таким чином ви проведете свій черговий відпустку.

Якщо уві сні, йдучи по лузі, ви мало не наступили на змію, сховалася у високій траві — це передвіщає, що брехня і наклеп на вашу адресу принесуть вам глибокі душевні страждання.

Бачити залиті весняним паводком заплавні луки — такий сон знаменує радикальні зміни і крутий поворот у вашій долі в кращу сторону.

Плисти по такому лузі на човні — означає, що ваш приятель вам змінить.

Сонник XXI століття
Бачити у сні зелений луг — на щастя в будинку, квітучий луг — до солодкого життя, невгамовній спразі насолод.

Сидіти на зеленому, квітучому лузі — значить насолоджуватися сімейним щастям і вірністю в коханні.

Сухі луки — сняться до можливого нестачі в будинку, нужді.

Бачити у сні луки скошеними — означає, що ваша робота вже кимось зроблена.

Косити траву на лузі — до втрати, смутку, розлуки.

Англійська сонник
Бачити у сні, що Ви гуляєте по лузі — знак доброї удачі для Вас.

Якщо дівчині сниться, що вона з парубком гуляє по лузі — це знак того, що її кавалер любить її, одружується з нею, досягне благополуччя і у них буде велика, прекрасна сім’я і вони будуть дуже щасливі все своє довге життя.

Якщо такий сон сниться молодій людині — це означає, що він одружується на прекрасній і багатій дамі, яка буде віддано любити його і буде постійним його розрадою. У них теж буде численне сімейство, затишний будинок, зігрітий дружбою і шанобливим ставленням один до одного.

Еротичний сонник Данилової
Бачити себе в сні посеред зеленого або покритого квітами луки — ваш романтичний настрій натрапить на грубі, низовинні бажання партнера.

Бігти по лузі — ви сприймаєте секс як щось брудне і гріховне, тому ризикуєте залишитися на самоті. Постарайтеся змінити своє ставлення до інтимної сторони людських відносин, в іншому випадку звинувачувати в своїх невдачах вам доведеться тільки самого себе.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі