Ляпас. До чого сниться Ляпас

Ляпас для жінки — символізує прагнення до одностатевого кохання, а також заняття всіма видами сексуальних розваг, крім вагінального сексу.

Для чоловіка ляпас — символізує страх перед безпосереднім вступом в сексуальний контакт, можливо, що перший.

Сонник Ванги
Якщо уві сні ви отримали від когось ляпаса — значить, вам належить зробити рішучий вчинок, щоб утвердитися в житті. Причому цей крок ви повинні зробити без сторонньої допомоги.

Сон, в якому ви дали комусь ляпаса — пророкує провал ваших планів і розлад справ.

Сонник Хассе
Ляпас — тяжка образа; дати комусь — хочуть тебе підвести; отримати — будеш в поганому товаристві; бачити завдають один одному — причіпки і суперечки.

Сонник від А до Я
Отримати уві сні ляпаса від власного чоловіка — передвіщає найтяжча образа від кого б то не було.

Якщо вам завдає ляпас жінка — потрапите в суспільство людей поганого тону, якщо батьки — до конфлікту з ними і затяжний домашньої війні нервів.

Сон, в якому ви періщить по щоках дитини — передвіщає помилку, небезпечну непоправними наслідками. Давати ляпас оскорбившему вас чоловікові — до спокою духу і впевненості в собі. Коханець, що отримав від вас ляпас уві сні — в реальному житті буде носити вас на руках.

Жіночий сонник
Отримати уві сні від когось ляпаса — означає, що вам належить зробити рішучий вчинок з метою самоствердження. Причому цей крок ви повинні зробити без сторонньої допомоги.

Сон, в якому ви дали комусь ляпаса — пророкує провал ваших планів і розлад справ.

Сонник XXI століття
Отримати уві сні ляпас — означає, що вам належить освоїти нову роботу, набути досвіду в чому-небудь, але дуже важким і важким шляхом.

Дати ляпас кому-небудь — означає, що вас може очікувати образу чи неприємності.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі