Любов. До чого сниться Любов

Бачити у сні кохану людину — означає задоволення вашим теперішнім оточенням.

Побачити, що любов інших наповнює вас щастям — передвіщає, що успішне ведення справ дасть вам достаток і свободу від повсякденних турбот.

Якщо ви виявите у сні, що любов пройшла або вже не викликає відповідного почуття — це означає, що перед вами постане важке запитання: чи не краще вам змінити свій спосіб життя або одружуватися і добитися успіху, щоб забезпечити своє майбутнє.

Для чоловіка або дружини побачити в сні, що вони люблять один одного — означає величезне сімейне щастя і веселих тямущих дітей, які принесуть їм радість.

Побачити в сні люблячих батьків — передвіщає, що ви виховаєте в собі прямоту характеру й сталість у прагненні досягти добробуту і становища в суспільстві.

У сні любити тварин — вказує на задоволеність, хоча, може бути. Ви самі так не вважаєте; але через якийсь час доля винагородить вас усім, що дасть вам це відчуття.

Сонник закоханих
Якщо вам сниться ваш улюблений — це означає, що ви вельми задоволені колом вашого спілкування.

Якщо любов не викликає у вас відповідних почуттів — в реальному житті ви вирішите змінити свій спосіб життя, щоб досягти щастя в любові.

Подружжю сон про взаємну любов — передвіщає сімейне щастя і люблячих дітей.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Випробовувати в сні світле почуття чистої любові — дуже хороший знак, що передвіщає вам насичену, цікаву життя. Постарайтеся не розгубити після пробудження це чарівне відчуття, і тоді все, за що б ви не взялися, принесе вам успіх.

Спостерігати уві сні платонічну любов інших людей і щиро радіти за них — знак особливої ​​прихильності долі. Фортуна обіцяє вподобу вам.

Зворушлива любов до тварин у сні — вказує на якесь життєве розчарування, яке поволі затьмарює вам життя і псує відносини з оточуючими людьми.

У той же час, випробовувати уві сні засліплюючий любовну пристрасть до кого-небудь — передвіщає серйозні труднощі в справах і конфлікти з оточуючими.

Бачити у сні любовну пристрасть з боку або стати об’єктом чиєїсь небажаної пристрасті — ознака подій, які можуть вибити вас з колії і сплутати всі ваші плани. Цей сон передвіщає несподівані труднощі, здатні неабияк ускладнити ваше життя.

Сонник від А до Я
Якщо уві сні ви відчуваєте сильну і непереборну любов до свого обранця — значить, в реальному житті будете життєрадісні, веселі і задоволені своїм становищем.

Палке і бурхливий прояв любові у сні — передвіщає, що наяву ви будете окрилені досягнутими успіхами і це додасть новий імпульс вашим творчим можливостям.

Для жінки проявляти уві сні зворушливу і ніжну любов до своїх чоловікові й дітям — обіцяє нічим не затьмарюється сімейне щастя і будинок — повну чашу.

Сон, в якому ви бачите своїх батьків, що відносяться до вас з батьківською любов’ю — говорить про те, що ви виховаєте в собі прямоту характеру й інші позитивні риси та гідності за їх зразком.

Для закоханої жінки бачити сон, в якому вона їде в машині свого обранця — означає вірність один одному, незважаючи на всі перипетії долі.

Якщо ви уві сні закохуєтесь в велемовного балакуна — це говорить про те, що в реальному житті поверхневі фактори зіграють фатальну роль у вашій життєвому виборі.

Якщо вам сниться, що ваш чоловік закоханий в іншу жінку — такий сон просто повинен насторожити вас і змусити дещо урізноманітнити стиль ваших з ним стосунків, щоб привнести в нього якийсь елемент новизни.

Якщо ж вам сниться, ніби ви полюбили іншого чоловіка — вірно, такий сон є відображенням вашого духовного самотності, незважаючи на зовні насичене життя.

Проявляти уві сні любов до тварин — говорить про вашу умиротворення, навіть якщо ви не схильні з цим погодитися; можливо, розуміння цього прийде пізніше.

Сонник XXI століття
Якщо уві сні ви відчуваєте щиру любов до кого-небудь — означає, що ви задоволені своїм нинішнім становищем і це є відображенням дійсності.

Закохатися в кого-небудь у сні до божевілля — передвістя великих праць, які дозволять вам досягти мети завдяки вашій працелюбності та ретельності.

Коханою (коханим) бути — на щастя.

Виявлена ​​у сні любов до тварин — знак того, що в загальному ви будете задоволені тим, чим володієте, хоча іноді вам будуть приходити інші думки.

Англійська сонник
Приснився Купідон, бог кохання, що вражає Вас своєю стрілою — символ любові: хтось любить Вас і скоро виявить свої почуття. В рівній мірі це значення сну відноситься до чоловіків і до жінок.

Якщо Ви бачите в сні, що зазнали невдачі в любові — цей сон має протилежний зміст: наяву Ви досягнете успіху в любові, одружитеся й будете дуже щасливі.

Якщо уві сні друзі ставляться до Вас з любов’ю — значить, в майбутньому на Вас чекають успіхи в справах і сімейне щастя.

Хороший сон побачити себе в товаристві своєї коханої — ви скоро одружитеся на своїй обраниці, у Вас народиться багато дітей вони стануть справжнім джерелом радості і втіхи для Вас.

Вагітній жінці цей сон — передвіщає, що вона благополучно народить чарівного дитини.

Якщо уві сні на Вашу любов відповідають взаємністю — це значить, що безліч люблячих друзів оточить Вас, вони будуть готові допомогти Вам при першій необхідності і залишаться вірні Вам на все життя.

Цей сон пророкує фермерові — сприятливу погоду, багатий врожай і добробут. Моряку він обіцяє — кілька вдалих плавань. Зрештою, моряк одружується на багатій дівчині і добре влаштує своє життя.

Езотеричний сонник
Випробовувати до представника протилежної статі — попереду вас чекає серйозний любовний роман.

Відчувати до дітям, старим, друзям — дивна пригода, яке залишить слід на все життя.

До тварин — ви собі дуже подобаєтеся. Чи не перетворитеся на самозакоханого Нарциса! Почуття взагалі, без певного об’єкта духовне сходження, просвітління. Спробуйте відновити це відчуття наяву і побільше зберегти його.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі