Людожер. До чого сниться Людожер

У сні бачити людожера — вам належить виснажлива сутичка з вашим давнім і дуже хитрим противником, який знає всі ваші слабкі і сильні сторони, але удача буде на вашому боці.

Якщо вам приснилося, що ви людожер — це означає, що найближчим часом вас буде мучити совість за не зовсім чесний вчинок. Жінка, що побачила такий сон — буде каятися у своєму лукавстві з коханою людиною.

Якщо вас захопило у сні плем’я людожерів — це означає, що у своїй роботі ви будете перебувати в залежності від іншої людини, але змінити ситуацію ви так і не зможете до завершення роботи. Жінку, що побачила такий сон — чекає сцена ревнощів, до якої вона сама подасть привід.

У сні слухати розповідь про людожерів — це передвістя того, що вам стануть відомі подробиці безчесного по відношенню до вас вчинку одного з тих, кому ви звикли довіряти, але хтось встигне покарати цю людину до того, як це зробите ви.

Сонник від А до Я
Якщо уві сні ви зазнали нападу жорстоких і нещадних людожерів, які мають намір вас засмажити — значить, в реальному житті вас будуть гнобити вороже налаштовані до вас люди.

Якщо уві сні дія відбувається в покинутих джунглях Африки і людожери женуться за вами по п’ятах — значить, наяву вам належить подорож, яка буде вам не в радість, а в тягар.

Якщо уві сні вам вдається врятуватися від людоїдів втечею — такий сон передвіщає, що ви змусите своїх близьких сильно переживати і хвилюватися за ваше життя.

Якщо людожери гвалтують вас — це означає, що на роботі вам не дадуть жітья підлі і віроломні люди, які будуть гадити вам нишком.

Якщо людожери відпускають вас на всі чотири сторони, не заподіявши ніякого зла — наяву вас чекають дуже гарні новини.

Бачити себе людожеркою на тропічному острові в суспільстві собі подібних гурманів і гурманок — передвіщає, що вам не пощастить у здійсненні якихось важливих планів.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі