Лють. До чого сниться Лють

Впадати у сні в лють — такий сон означає, що в реальному житті вам доводиться грати роль цілителя людських душ. До вас часто звертаються за порадою, за моральною підтримкою, і ви ніколи не відмовляєте в цьому. Обережніше! Інакше від словесних розрад ви можете непомітно перейти до оральним утіх … Якщо, звичайно, той, хто захоче отримати ваш рада, зуміє «розкрутити» вас на секс.

Якщо вам сниться хто-небудь, що знаходиться в люті — значить, ви з якоїсь причини боїтеся в повну силу займатися сексом, побоюючись агресії партнера.

Якщо ви чоловік і вам наснився такий сон — значить, ви трохи інфантильні по відношенню до жінок. Вам здається, що вони не розуміють ваших ніжних почуттів і поголовно хочуть лише одного — затягнути вас в ліжко. Однак ваші уявлення про жіноче поле далекі від реальності, в чому, власне, і полягає ваша біда.

Сучасний cовмещенний сонник
Якщо Ви зустрічаєтеся з людиною, яка безпідставно починає проявляти лють по відношенню до Вас — значить, ви занадто спрощуєте все, що відбувається навколо.

Якщо Ви стаєте жертвою собаки, який з люттю рве Ваш одяг, але не завдає шкоди Вашому тілу — це свідчить про те, що у Вас будуть великі неприємності через кращого друга, Ви позбудетеся більшої частини свого стану, але про це Ви дізнаєтеся після того, як все закінчиться.

Якщо Вам сниться, що малюк проявляє лють — це свідчить про те, що наяву Ви не сприймаєте всерйоз людини, здатної сильно нашкодити Вам.

Сонник Деніз Лінн
Якщо ви відчуваєте, що лють знаходиться по сусідству з вами — швидше за все, це відображення вашої власної глибинної люті. Виразіть словами ту злість, яка накопичилася в вас. Не звинувачуйте при цьому ні себе, ні інших, висловіть ті емоції, які ви так давно придушували.

Еротичний сонник Данилової
Якщо уві сні ви проявляєте лють без видимої на те причини — ви все частіше і частіше відчуваєте невдоволення своїм партнером, вам здається, що він недостатньо активний, недостатньо винахідливий.

Якщо ви гніваєтесь на свого партнера у сні — цей сон, навпаки, обіцяє, що в реальності ви прийдете до повного взаєморозуміння.

Езотеричний сонник
Лють — ви відчуваєте наяву ви стримана людина, і ваші скупчилися емоції можуть спровокувати інфаркт або інше серйозне захворювання.

Направлена ​​на вас — ви викликаєте у когось негативні емоції, які готові виплеснутися на вас.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі