Магазин. До чого сниться Магазин

Якщо вам присниться магазин, повний товарів — значить, вас чекає успіх і процвітання.

Якщо ж магазин у сні виявиться порожнім — значить, ваші зусилля чого-небудь домогтися виявляться безуспішними і вас підстерігають сварки.

Якщо вам присниться, що ваш власний магазин горить — значить, ви з подвоєною енергією візьметеся за справи, а, крім того, вас чекає щось приємне.

Якщо уві сні ви опинилися в універмазі — це означає, що різні джерела доходів зможуть доставити вам безліч задоволень.

Якщо уві сні ви купуєте товари в одному з універмагів — значить ваші справи швидко підуть в гору, завдяки вашій енергії та підтримки друзів.

Якщо вам присниться, що ви купуєте брудно-сірі бавовняні рукавички для якоїсь жінки — значить, ваше ставлення до жіночої статі заведе вас у глухий кут.

Якщо подібний сон присниться жінці — це означає, що її обранець буде не надто високої думки про неї.

Побачити себе в прохолодному і чистому залі бакалійної крамниці — передвісник налагодженої, і повної комфорту життя.

Сонник закоханих
Магазин, повний товарів — передвіщає успіх в любові і вдалий шлюб, тоді як порожній обіцяє невлаштованість в особистому житті.

Якщо чоловікові присниться, що він купує жінці сірі рукавички — це означає, що через свого мінливості він може потрапити в скрутне становище.

Якщо такий сон присниться жінці — її обранець буде ставитися до неї несерйозно.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Магазини в сновидіннях — це символічне відображення ваших можливостей у здійсненні тих чи інших планів.

Магазин, повний хороших, приємних на вид товарів — говорить про те, що найближчим часом ваші справи, загалом і в цілому, обіцяють йти успішно.

Якщо уві сні вам не вистачає грошей для покупки потрібних речей — це є ознакою тимчасових труднощів у справах.

Порожні або напівпорожні прилавки, а також неякісні товари в магазині — підказують, що ви стоїте на порозі досить важкого періоду.

Якщо при цьому в приміщенні магазину панує безлад — сон говорить про те, що причиною ваших негараздів може стати недбалість у ваших справах і веденні господарства.

Тиснява в магазині — знак можливих сварок і суперечок, які можуть зашкодити вашому благополуччю.

Черга — знак того, що поліпшення ситуації вам доведеться почекати ще якийсь час. Додаткове значення у сні має характер товарів, що продаються.

Продуктовий магазин — означає, що ваше матеріальне становище буде турбувати вас, але якщо товари в магазині виглядають добре, то в цілому серйозні труднощі вам не загрожують.

Магазин побутової хімії — символізує проблеми в стосунках з оточуючими або партнерами. Хороша якість товарів — говорить про те, що ви зумієте досить легко владнати ці проблеми.

Магазин побутової техніки з товарами хорошої якості — знак деякого поліпшення вашого життя.

Магазин одягу або парфумерний магазин у сні — передвіщає зміна вашого життя. Якщо товари виглядають красиво — зміни обіцяють бути на краще.

Сонник для всієї родини
Побачити в сні магазин, повний товарів — до успіху і процвітання, якщо такий сон приснився з п’ятниці на суботу, значить, найближчим часом вас чекає несподіване подорож.

Сон із четверга на п’ятницю або з неділі на понеділок, в якому ви купуєте будь-які товари в магазині — говорить що ваші справи підуть в гору завдяки вашій енергійності і підтримки друзів.

Якщо з середи на четвер вам приснилося, що ви зайшли в магазин, а він порожній — вас підстерігають сварки, ваші зусилля не приведуть до бажаного результату.

Сонник від А до Я
Бачити у сні порожні полиці магазину — означає, що наяву отримаєте надзвичайно важливе для вас повідомлення.

Якщо вам наснився абсолютно порожній магазин без єдиного покупця — значить, ваша пропозиція буде відкинуто.

Магазин, битком набитий людьми, що стоять в нескінченних чергах — це знак майбутньої поїздки.

Якщо в магазині багатий вибір товарів — значить, вас чекають успіх і процвітання в справах.

Опинитися в супермаркеті — передвіщає, що незабаром сильно витратитеся.

Бачити себе в маленькому сільському магазинчику — означає, що ваші зусилля домогтися справедливого рішення спірного питання виявляться марними, більше того — вас звинуватять в упередженості.

Якщо ви робите покупки в м’ясному магазині — це до важкої хвороби або кровопролиттю в результаті нещасного випадку або розбійного нападу.

Молочний магазин — пророкує, що ви з подвоєною енергією візьметеся за справи, що незабаром принесе свої відчутні результати.

Овочевий магазин — до отримання доходів від декількох джерел.

Бачити у сні гастроном — означає радісне побачення з довго були відсутні коханою людиною.

Універмаг — передвістя того, що ваші справи швидко підуть в гору завдяки суттєвій підтримці зацікавлених осіб.

Галантерейний магазин у сні — свідчить про ваш байдужості особам чоловічої статі, що не володіє достатнім за вашими мірками капіталом.

Господарський магазин — передвіщає, що ваш обранець виявиться не на висоті положення в небезпечній ситуації і поведе себе далеко не по-лицарськи, коли вас при ньому підвернутий образам.

Книжковий магазин — говорить про те, що любовні захоплення заведуть вас настільки далеко, що незабаром створять вам непереборні труднощі в сімейному житті.

Магазин електротоварів, побутової та радіотехніки — передвістя налагодженої і облаштованій сімейного життя, повної комфорту і благополуччя.

Опинитися в сні в меблевому магазині — передвіщає стрімкий темп в розвитку вигідного справи і відповідний зростання доходів.

Посудний магазин — обіцяє плутанину в справах і занепад духу, магазин білизни та одягу — зустрінете опір в принципово важливому для себе питанні щодо поліпшення житлових умов.

Взуттєвий магазин, побачений у сні — говорить про майбутні клопотах з організації ділової зустрічі на високому рівні. Здавати речі в комісійний магазин — передвіщає повну невідомість у подальшій долі і похмурі перспективи.

Розглядати цінники на полицях винно-горілчаного магазину — означає занепад фізичних і духовних сил.

Оплачувати рахунок в магазині будматеріалів — до багатства.

Сонник XXI століття
Бачити у сні великий магазин — це знак, що вас чекає запрошення в гості, крихітний магазинчик — до приросту в господарстві.

Універсальний магазин, побачений у сні — символізує державу і політичну владу, книжковий — означає, що ваше захоплення літературою займає надто багато часу і завдає шкоди іншим заняттям.

Бачити в сні себе в гастрономі — до нових придбань і обновкам, також це знак, що настав сприятливий час для рішучих, активних дій.

Відвідувати у сні книгарню — передвістя літературного натхнення.

Якщо вам приснилося, що ви ретельно вибираєте покупки в магазині — сон обіцяє вам отримання невеликого прибутку.

Бачити у сні яскраво освітлену вітрину — означає випробувати заздрість до одного з ваших друзів, якому здорово пощастить.

Порожній магазин — сниться до бідності, розчарування.

Бачити у сні секс-шоп — до романтичного подорожі з коханою людиною, входити в секс-шоп — до хвороби і безгрошів’я, купувати в ньому що-небудь — передвістя, що гармонійні відносини з коханою людиною відкриють перед вами великі перспективи.

Англійська сонник
У сні побачити себе власником магазину — це хороший знак: якщо сьогодні Ви змушені задовольнятися малим і миритися, то завтра проявите енергію і винахідливість, щоб досягти успіхів.

Бачити у сні, що Ви розмовляєте з клієнтом в магазині — це сон, що означає щасливу зустріч з відповідним за складом розуму супутником життя; ви будете гаряче прагнути один до одного і нарешті досягнете того, що доля Вам посміхнеться.

Еротичний сонник Данилової
Якщо вам наснився магазин, повний товарів — сон говорить про те, що вас чекає успіх і добробут в особистому житті.

Крім того, робити покупки у сні — до швидкої зустрічі з новим шанувальником, який вже давно є вашим таємним обожнювачем.

Порожній магазин — навпаки, сниться до дрібних сварок, розбратів з сексуальним партнером.

Рейтинг статті:
(1 голосів 5,00 середній з 5)

Коментарі