Магнітофон. До чого сниться Магнітофон

Купувати магнітофон уві сні — ви познайомитеся з людиною, що має відношення до музики чи мистецтва взагалі.

Зламати магнітофон — до проблем з дітьми.

Слухати магнітофон — ви небайдужі до похвал і лестощів, необхідно відрізняти щирі слова від лицемірних, щоб не набути помилкових друзів.

Вставляти касету в магнітофон — такий сон попереджає про те, що необхідно дотримуватися обережності у відносинах з оточуючими.

Сонник від А до Я
Приснився магнітофон — передвіщає появу у вашому житті людину, яка стане надавати вам недвозначні знаки уваги.

Зламаний і бездіяльний котушковий магнітофон — передвіщає крах планів.

Бачити у сні великі бобіни студійного магнітофона — означає, що наяву вас здолають сумніви або розчарування в тому, в чому до цього ви були непохитно впевнені.

Слухати стаціонарний котушковий магнітофон старого зразка — передвіщає тривалий роман у дусі старих традицій, який, однак, призведе до розставання по-сучасному легкому і банального.

Переносний котушковий магнітофон — застереження не робити дурниць, касетний — втратите своє щастя, плеєр з навушниками — станете жертвою наклепу.

Відеомагнітофон відеоплейєр, побачені уві сні — віщують, що у вас виникнуть асоціації з чим-небудь, здавалося б, давно забутим, проте мають якусь взаємозв’язок з реаліями сьогоднішнього дня. Дивитися що-небудь по відеомагнітофона — заново обміркувати ситуацію, що створилася і несподівано для себе знайти нове рішення проблеми, яке приведе вас до успіху.

Зламати магнітофон, розкурочив його на частини — означає, що вам слід проаналізувати недавні вчинки, щоб представити їх собі в новому ракурсі і отримати їм належне пояснення. Якщо вас записує на репортерський диктофон кореспондент газети, радіо чи телебачення — наяву вас чекає популярність як героїню якогось надзвичайної події.

Сонник XXI століття
Побачити в сні магнітофон або магнітолу — передвістя веселого проведення часу, купувати магнітофон — до майбутнього знайомству, слухати його — застереження: будьте обережні при виборі нових друзів і компаньйонів.

Записувати у сні на диктофон розмову з відомою людиною — означає, що наяву ви зробите помилку, яка серйозно вплине на ваше положення в суспільстві; впустити його або розбити — означає, що ви зможете перемогти своїх опонентів або конкурентів.

Дивитися в сні фільм за відеомагнітофона — означає, що якщо ви ще раз добре обдумаєте всі свої плани і задуми, то зверніть увагу на деякі обставини, які змусять вас по-іншому подивитися на навколишню дійсність.

Езотеричний сонник
Магнітофон — слухати ви отримаєте свідомо перекручену інформацію.

Самому записуватися на магнітофон — ваші слова будуть перекручені. Намагайтеся найближчим часом уникати публічних виступів і розмов.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі