Майбутнє. До чого сниться Майбутнє

Заглядати у сні в майбутнє — найчастіше є ознакою ваших хвилювань про власні плани або ж про події, які вам небайдужі. Атмосфера таких снів може натякати на те, як в загальних рисах розвивається ситуація і чого вам очікувати в реальному житті. Приємна атмосфера закликає вас розслабитися і більше довіряти долю, неприємна ж пропонує мобілізуватися для вирішення деяких важливих питань.

Не слід чекати від таких снів — точності прогнозів, оскільки майбутнє людям найчастіше відкривається у вигляді якихось тенденцій, без зайвих деталей і подробиць, або у вигляді асоціативних натяків. В іншому ж, доля оберігає людину від того, щоб, заздалегідь дізнавшись свій завтрашній день, він не розслабився завчасно і з необережності не зіпсував його.

Сонник від А до Я
Сон, в якому вам видається майбутнє, як його описують у книгах фантасти — змусить вас взяти себе в руки і не ризикувати даремно, коли виникне спокуса швидкого і легкого успіху в сумнівній справі.

Сонник Міллера
Якщо ви побачите сон про майбутнє — такий сон допоможе вам взяти себе в руки і утриматися від декількох неощадливі і навіть навіжених кроків.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі