Майно. До чого сниться Майно

Майно бачити в сні, що ви вступаєте в володіння багатим майном — означає, що в майбутньому вас чекає спадок, але далеко не те, на яке ви розраховували.

Молодий особі цей сон — передвіщає розчарування в одержуваному спадщині.

Можливо, що реальністю, яка її чекає — стане трохи заробляє чоловік і повний будинок дітей.

Сонник закоханих
Якщо дівчині сниться, що їй дісталося багату спадщину, у реальному житті — це передвіщає їй прикрість, так як її чоловік виявиться бідною людиною і вона, маючи багато дітей, буде жити бідно.

Сонник Хассе
Отримувати майно — чекай кращого майбутнього; купувати — відкрита дорога до благополуччя; продавати — твої справи погіршаться; успадковувати — заручення; володіти — працею досягнеш користі.

Сонник від А до Я
Отримувати уві сні якесь майно безоплатно — передвіщає краще майбутнє.

Купувати майно — вам відкриється пряма дорога до благополуччя і процвітання, продавати — справи значно погіршаться.

Успадковувати уві сні багате майно — передвіщає в недалекому майбутньому чудове втілення сну в дійсності, що, втім, не принесе вам бажаною радості в силу нескладний сімейних відносин і, по суті, майже втрати дітей.

Отримати уві сні значне майно в дар — передвіщає поповнення сімейства.

Бачити у сні казенне майно і нести за нього матеріальну відповідальність — наяву доведеться відбиватися від кредиторів і податкових інспекторів.

Жіночий сонник
Обзавестися уві сні багатим майном — означає, що в майбутньому ви отримаєте спадщину, розміри якого вас кілька розчарують. Можливо, вас чекає небагата життя і будинок, наповнений безліччю дитячих голосів.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі