Майонез. До чого сниться Майонез

Готувати майонез самому — вам належить нелегка справа, але, проявивши зібраність і старанність, ви впораєтеся з усіма складнощами. Дівчині такий сон — пророкує появу в її житті нового чоловіка.

Заправляти приготовану страву майонезом — незабаром вашим друзям потрібні ваші допомога і підтримка, і ви багато отримаєте від спілкування з ними. Дівчині такий сон — передвіщає отримання вигідної пропозиції.

Забруднитися майонезом — такий сон обіцяє неприємну пригоду, пов’язане з вашим знайомим.

У сні пробувати майонез на смак — цікавість може послужити вам погану службу.

Якщо ви будете приховувати свій інтерес до проблеми — поступите правильно і не наживете собі недругів.

Пролити майонез — це знак того, що вас спіткає невдача в справах. Діловим людям — слід бути обачнішими з партнерами та грошовими вкладеннями.

Сонник від А до Я
Побачений у сні майонез — передвістя прикрою дурості, яку зробите, будучи опоени на вечірці з малознайомими людьми. Готувати страви з майонезом — досягнете поваги через успіхи в справах. Є у сні майонез ложками — випаде нагода помститися колишньому кривднику, публічно принизивши його гідність і виставивши в самому непривабливому світлі.

Зіпсувався старий майонез — передвіщає отримання незначного спадщини.

Купувати майонез в банках — наяву отримаєте радісну для вас звістка; розфасований в пакетах майонез — до зміни обставин у гіршу сторону.

Сонник XXI століття
Є у сні блюдо з майонезом — до конфліктних ситуацій в партнерських та ділових переговорах.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі