Малина. До чого сниться Малина

Бачити у сні малину — означає, що ви в небезпеці через ділової сум’яття і занедбаності, проте в процесі розплутування ваших справ ви ними зацікавитесь.

Сон, в якому жінка їсть малину — попереджає її, що їй доведеться постраждати через непрямих доказів її причетності до одного подій, викликаних плітки.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Малина у сні — символізує сумнівні спокуси і задоволення, гонитва за якими може закінчитися конфузом і розгубленістю.

Зарості малини — знак того, що ваші справи знаходяться в досить занедбаному стані, причиною чого, схоже, є ваша непомірна тяга до житейських задоволень.

Сонник для всієї родини
Якщо жінка в сні їсть малину — це повинно послужити для неї застережливим знаком: може трапиться так, що її будуть підозрювати в причетності до чогось протизаконного.

І взагалі, в тих випадках, коли сняться ягоди малини — потрібно поводитися якомога обережніше, щоб не давати привід для пліток і несправедливих підозр.

Є у сні малину — період повного благополуччя на терені любові. Вас чекає зустріч з жінкою, про яку, якщо ви розлучитеся, у вас залишаться найприємніші спогади.

Збирати малину з кущів — це сон, що передвіщає, що ваші старання і прагнення незабаром принесуть довгоочікуваний успіх. Та, за якою ви доглядаєте, опиниться в повній вашої влади.

Бачити або збирати недостиглу малину — вам слід набратися терпіння, то, чого ви прагнете, швидше за все, для вас залишиться недоступним ще довгий час. Щопонеділка цей сон передвіщає головні болі і сварки з друзями.

Бачити перестиглі ягоди малини — вам необхідно приділяти більше уваги сім’ї.

Сонник від А до Я
Побачені уві сні зарості лісової малини — передвістя радісної події, збирати її — до успіху в справах. Якщо малина стигла і солодка — це до великого прибутку, якщо переспілу і обсипається з куща — обірвете любовний роман, можливо, на найцікавішому місці, розлучившись зі своїм чоловіком не з власної волі, а з власної дурості.

Садова малина — означає, що вам загрожує серйозна небезпека, яка виходить від ваших ділових партнерів.

Обробляти кущі малини в своєму саду — говорить про те, що наяву потрапите в скандальну історію, а потім і в засоби масової інформації, що принесе вам небажану популярність.

Купувати у сні малину — до зайвих витрат, варити з неї варення — влізете в борги. Пити чай з малиною при застуді — наяву підхопите вірус грипу чи іншу інфекційну хворобу.

Пересаджувати малину — займетеся не своєю справою. Викорчовувати ділянку з малиною — належить далеку подорож, в яке вирушите не по своїй волі. Продавати саджанці малини — вас чекає смуга суцільних невдач.

Сонник XXI століття
Бачити або їсти стиглу малину уві сні — до радості, прибули в будинку, достатку в сім’ї; нестиглі — або до великих сльозам, або до великої радості; суху малину є — до благополуччя у вашому домі.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі