Малювати. До чого сниться Малювати

Малювати у сні — доля мрійників і фантазерів. Якщо ви бачите себе малює або розглядає картини, то такий сон підказує, що наяву ви будуєте нереальні плани, і вам не заважає бути трішки більш реалістичним. На жаль, поки у ваших задумів стільки ж шансів здійснитися, скільки шансів у ваших картинок ожити.

В той же час, якщо в сні вам хочеться яскравими фарбами намалювати красиву картину — це означає, що ви втомилися від сірості буднів, і вам не заважає як-небудь урізноманітнити ваше життя. Зробити це можна двома шляхами, або за допомогою яскравої мрії, або знайшовши собі по-справжньому цікаве, яскраве справу.

Сонник Хассе
Малювати — заслужити почестей; бачити малює — будувати плани майбутнього; бачити себе намальованим — ти любимо; інших — нове знайомство; пейзажі або інший предмет — твоє майно зростає; позувати — додаток сімейства; Малювальну перо — своєю працею заслужиш шану; малювальні прилади — доб’єшся високого становища.

Сонник від А до Я
Якщо ви малюєте уві сні чийсь портрет — значить, наяву передбачається важке пояснення з цією людиною.

Малювати пейзажі — зробите вигідну покупку, натюрморти — придбаєте популярність у своїх колах.

Позувати у сні малювальнику — до додатку в сімействі.

Бачити себе зображеної на малюнку — ставлення до вас близьких зміниться в кращу сторону.

Карикатурний малюнок — передвіщає, що над вами побавитися друзі.

Сонник закоханих
Сон, в якому ви бачите, що хтось малює ваш портрет — символізує ваш внутрішній світ. Ви відчуваєте сильне почуття, проте не знаєте, що з ним робити. Ви мрієте про любов і готові на самопожертву, але поки не бачите відповідного об’єкту. Не впадайте у відчай: ви скоро зустрінете людину, почуття якого будуть взаємними.

Малювати у сні самому — означає, що ви занадто ідеалізуєте власне життя, в той час як на об’єктивні речі уваги не звертаєте. Хоча ви і переконуєте себе, що все прекрасно, насправді ситуація далеко не настільки безхмарна.

Сонник Цветкова
Малювати — неждані доходи від пустяшная справи; для молодих — обман через надію.

Рейтинг статті:
(2 голосів 2,00 середній з 5)

Коментарі