Мама. До чого сниться Мама

Бачити у сні свою матір, що з’являється в будинку, віщує обнадійливі результати в будь-якому підприємництві.

Вести з нею розмову уві сні — означає, що незабаром Ви отримаєте гарні новини про справи, в яких Ви вкрай зацікавлені.

Якщо жінка бачить уві сні свою матір — це означає приємні обов’язки і подружнє щастя. Побачити чиюсь матір хворобливої ​​або померлої — передвіщає сум.

Почути в сні, що Ваша мати кличе Вас — означає, що Ви всіма покинуті, і що Ви обрали неправильний напрямок у своїх справах.

Почути в сні її плач — це знак її хвороби або нещастя, що загрожує Вам.

Сонник Ванги
Мати, будучи у сні, пророкує майбутнє вашої сім’ї. Якщо вам приснилася мати такою, якою вона є на даний момент в дійсності, значить, найближчим часом не чекайте серйозних змін, ваші сімейні справи у вас під контролем.

Бачити у сні плаче мати — поганий знак, який провіщає великі сварки, скандал або навіть розпад сім’ї, але, оскільки ви отримали попередження, у вас є час все це запобігти і виправити.

Якщо уві сні ви ругаетесь зі своєю матір’ю або вона б’є вас, то це означає, що вашу сім’ю спіткає нещастя, в якому ви будете звинувачувати себе, але насправді винних у цій події немає, всі будуть постраждалими.

Сон, в якому мати молода і співає вам колискову пісню, означає, що ви дуже зайняті тим, що відбувається поза сім’єю, тоді як вона потребує вашого постійної уваги. Не пропустіть момент — зараз ще можна зберегти теплі і довірчі стосунки з рідними людьми.

Інтимний сонник
Якщо вам приснилася ваша мама, є ймовірність того, що вона найближчим часом дізнається про ваші таємних любовних зустрічах з людиною, яку ви давно приховуєте від своїх домашніх. Для жінки сон, у якому присутній її мати, обіцяє швидке блаженство та отримання величезного задоволення від близькості з коханою людиною.

Сонник О.Смурова
Будь сон, в якому ви побачите свою матір, означає добробут і благословення, передчуття, визнання.

Побачити її обличчя або як вона щось робить — знак одержання звістки від неї, її турботи про ваш добробут.

Бачити мати, промоклій до нитки і витворяти що-небудь незвичайне, означає, що у вашій родині розгориться скандал через матері і вся рідня буде звинувачувати її у своїх нещастях.

Сон підказує, що на цей раз і вам не вдасться залишитися осторонь від загальних проблем. Бачити свою матір померлої уві сні — передвісник хвороби, неприємних клопотів і сімейних чвар.

Бачити її агонію уві сні — тривога, смуток. Якщо вам присниться, що ваша мати хвора, то чекайте всяких сімейних неприємностей.

Англійська сонник
Приснилася мати і душевна розмова з нею — значить, вся решта життя буде приємним і безбідного. Стати в сновидінні матір’ю — для жінки, у якої є вірний серцевий друг, це сумне прообраз. Побачили, що назавжди втратили маму, — вона скоро захворіє.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі