Мандарини. До чого сняться Мандарини

Стиглі, ароматні мандарини уві сні — знак приємних подій в тісному колі рідних чи близьких друзів.

Засохла тверда кірка на мандаринах — вказує на те, що за суєтою і життєвими турботами ви втрачаєте безліч моментів для радості.

Згнилі мандарини — попереджають, що якісь події можуть дуже серйозно затьмарити вам спілкування з близькими. Після такого сну вам не заважає проявляти більше чуйності до рідних для вас людям.

Зелений мандарин — знак того, що вам, можливо, доведеться відкласти домашнє свято або дружню вечірку на більш пізній час.

Сучасний cовмещенний сонник
У сні є мандарини — ви занадто довіряєте оточуючим, все не так гладко, як здається. Жінці такий сон — може говорити про те, що її чоловік не всі їй розповідає.

Пригощати мандарином дитини — ви зробите вчинок, який змінить ставлення до вас оточуючих людей.

Розламувати мандарин і облитися його соком — такий сон передвіщає неприємність, причину якої треба шукати в ваших характері, поведінці і ставленні до інших людей.

Бачити мандаринове дерево з плодами — такий сон передвіщає благополуччя і успіх у справах. Закоханим цей сон обіцяє гармонійні відносини і взаєморозуміння. Жінці такий сон може обіцяти вагітність.

Якщо вам приснилося квітуче мандаринове дерево — такий сон обіцяє вагітній жінці народження здорової дитини; молодій дівчині — зустріч з долею; чоловікові — благополуччя в сім’ї.

Сонник від А до Я
Купувати у сні добірні стиглі ароматні мандарини — передвіщає підвищення добробуту і новий зліт старої любові. Якщо ж ви берете переспілі, зіпсовані мандарини із значною знижкою — такий сон говорить про майбутній занепад ваших справ і пошуку іншої роботи і засобів до існування.

Торгувати уві сні мандаринами приватним порядком — означає, що невичерпна енергія і підприємливість виведуть вас врешті-решт до заповітної життєвої мети.

Збирати висипалися з великого ящика мандарини — означає, що вам доведеться побути доглядальницею при хворому літню людину.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі