Марка. До чого сниться Марка

Якщо у сні Ви наклеюєте марку на конверт — в реальному житті Вам належить взяти участь в якомусь заході, про що Ви дізнаєтеся в останній момент.

Якщо Вам приснилося, що Ви колекціонуєте марки — вам слід бути готовим до того, що Вам доведеться докласти чимало зусиль для досягнення наміченої мети.

Сонник від А до Я
Бачити у сні поштові марки — означає, що незабаром отримаєте заохочення на роботі.

Наклеювати марки на конверт або листівку — отримаєте звістку поштою.

Відклеювати марки — означає швидке зростання кар’єри і популярності в професійних колах. Порівняно марки — віщують перешкоду на вашому шляху до успіху.

Збирати уві сні марки — до марного праці і клопотам. Бачити у сні колекцію цінних марок означає, що ваші друзі потраплять під чужий вплив, що зіпсує їх характер.

Гашені марки — відсутність близької людини дасть вам відому свободу і дозволить як слід розважитися. Негашені нові марки — віщують, що якесь сумне подія перекреслить ваші радісні очікування. Чи не поштові, платіжні, акцизні та інші марки — сон, що попереджає вас про небезпеку протистояння могутнім людям, що б вони від вас ні вимагали.

Сонник XXI століття
Поштові марки уві сні — символ порядку і організованості у вашому житті.

Поштові марки уві сні наклеювати — значить, ви отримаєте звістку від сторонніх людей; колекційні марки — знак того, що ви отримаєте гарні звістки від родичів. Можливо, скоро вас чекає винагорода по службі.

Якщо уві сні ви ніс намагаєтеся використовувати вже гашені марки — в реальному житті ваша репутація опиниться під загрозою.

Отримання марок — означає швидке зростання популярності.

Рвані марки — віщують нагороди на вашому шляху.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі