Марс. До чого сниться Марс

Бачити у сні Марс — означає, що ваше життя стане нещасною і чи має яку-небудь цінність через грубе ставлення до вас друзів. Вороги теж будуть прагнути образити і розорити вас.

Якщо уві сні ви бачите, що несете до планети Марс — ви розвинете в собі вміння розбиратися в людях і правильно міркувати, поступово випередивши ваших друзів в вченості і міцному життєвому становищі.

Сонник від А до Я
Спостерігати уві сні Марс на зоряному небосхилі неозброєним оком — означає, що ваше життя здасться вам сумній і одноманітною і навіть друзі не зможуть вивести вас із стану душевної пригніченості і глибокої депресії.

Дивитися на Марс через потужний телескоп і бачити цю планету так близько, що в принципі неможливо виявити на Марсі життя, подібну земний — такий сон передвіщає складну ситуацію, коли ви змушені будете звернутися за підтримкою до друзів.

Подорожувати уві сні на Марс, переживаючи різні надзвичайні пригоди — наяву ваше щире почуття буде оцінено по достоїнству і ви знайдете заслужене щастя.

Сонник Деніз Лінн
Спочатку Марс був богом сільського господарства і врожаю. Пізніше, коли римляни ознайомилися з грецькою культурою, Марс став шануватися богом війни в Стародавньому Римі — цей знак може передвіщати невелику дисгармонію у вашому житті. Він також може вказувати на те, щоб ви зосередили свої зусилля на тому, щоб добитися процвітання.

Сонник закоханих
Символ цієї планети — окружність з виступаючою стрілою. Фактично це поєднання двох символів жіночого і чоловічого, так як лук зі стрілою є символом чоловічого божества. Наприклад, Амур і Кама завжди зображуються з луком і стрілами. З’єднання двох почав це символ, з якого народжується все живе.

Езотеричний сонник
Бачити планету «не рий яму іншому» — ваше бажання зла іншому може обернутися проти вас.

Бути на Марсі — до задоволення ваших амбіцій.

Античний бог Марса чоловікам — вам не вистачає сміливості і мужності. Жінкам — вам хочеться слабкою і захищеною кимось, хоча насправді ваша сила в вас самої.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі