Маска. До чого сниться Маска

Бачити у сні, що ви в масці — означає тимчасові ускладнення: ваше ставлення до дорогого для вас людині буде невірно витлумачене їм, а ваша спроба допомогти йому неправильно їм зрозуміла. Але ви з гідністю зустрінете це випробування, і воно послужить вам на користь.

Побачити інших у масках — знак того, що ви будете боротися з фальшю і заздрістю.

У сні розглядати маску — означає, що якась персона буде невірна вам і ваші справи постраждають.

Якщо молодій жінці наснилося, що вона носить маску — це означає, що вона спробує обдурити людину, дружньо до неї відноситься.

Якщо вона зніме з себе маску або бачить, що це роблять інші — це попередження їй, що вона зазнає невдачі в спробі домогтися від інших захоплення своєю особливою. Сон спонукає її до більшої скромності і критичного відношенню до себе.

Сонник закоханих
Сон, в якому ви бачите себе в масці — передвіщає труднощі у відносинах з коханою людиною. Можливо, ваші вчинки будуть неправильно зрозумілі їм і ви не зумієте пояснити йому свої дії. Однак ви зможете владнати ситуацію і уникнути сварок.

Якщо дівчині присниться, що вона носить маску — це означає, що вона обдурить свого коханого.

Однак якщо вона зніме з себе маску — то в реальному житті їй не вдасться підкупити оточуючих і вона не зможе зачарувати їх, як би не старалася. Їй слід бути скромнішим і ставитися до себе більш критично.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Маска уві сні — символ превратного розуміння.

Бачити у сні, що вас оточують люди в масках — вказує на те, що ви, по всій очевидності, маєте про оточуючих абсолютно неправильне уявлення.

Побачити в своєму сновидінні в масці себе — знак того, що ваші дії можуть викликати пересуди. При цьому чим безглуздіше виглядає надіта на вас маска, тим більше шкоди можуть завдати вам чутки і плітки.

Святковий маскарад у сні — знак легковажних захоплень і порожніх обіцянок, які здатні збити вас з пантелику.

Сонник для всієї родини
Сон, в якому ви бачите себе в масці — передвіщає труднощі у відносинах з коханою людиною. Можливо, ваші вчинки будуть неправильно зрозумілі їм і ви не зумієте пояснити йому свої дії. Однак ви зможете владнати ситуацію і уникнути сварок.

Якщо дівчині присниться, що вона носить маску — це означає, що вона обдурить свого коханого.

Однак якщо вона зніме з себе маску — в реальному житті їй не вдасться підкупити оточуючих і вона не зможе зачарувати їх, як би не старалася. Їй слід бути скромнішим і ставитися до себе більш критично.

Сонник від А до Я
Сон, в якому ви бачите людей в масках — передвіщає, що вас спробують обдурити, а ви будете боротися в фальшю і заздрістю.

Бачити збройний напад бандитів у масках — передвіщає зраду і зраду, в результаті яких постраждають ваші справи і репутація порядної людини.

Якщо уві сні ви самі надягаєте маску для непорядних цілей — це означає, що з вами станеться непорозуміння, в ході якого ваші наміри і вчинки будуть витлумачені невірно і вам доведеться довго пояснювати їхню справжню мету, спрямовану на благо того, хто подумає, ніби ви йому збиралися погрожувати.

Одягати уві сні маску клоуна і смішити дітей — наяву зіграєте якусь роль в житті або на підмостках театру, чим немало введете в оману знаючих вас людей.

Для молодої дівчини носити уві сні маску — означає, що вона занадто кокетує зі своїм обранцем і водить його за ніс щодо своїх справжніх намірів.

Якщо уві сні з вас зривають маску і викривають ваше справжнє обличчя — в реальності ви зазнаєте невдачі при спробі привернути увагу вподобаного вам чоловіки.

Сон, в якому ви бачите себе на маскараді в оточенні знайомих незнайомців — означає, що ви пуститеся у всі тяжкі, віддаючись згубним задоволень.

Якщо ви з’являєтеся на маскараді оголеною, тобто, крім маски, на вас нічого не надіто — стало бути, в реальному житті ви будете обмануті найжорстокішим чином.

Бачити ж себе в маскарадному костюмі, яким всі захоплюються — говорить про те, що своєю щирістю викличете відповідь довіру і тим розташуйте до себе багатьох хороших людей, які стануть вашими вірними друзями.

Якщо уві сні ви намагаєтеся замаскуватися, ховаючись від переслідує вас супротивника — наяву це загрожує викриттям вашої таємниці або непорядних діянь.

Англійська сонник
Якщо молодій людині (чи дівчині) привидиться у сні, що їх предмет любові з’являється перед ними в масці — це безперечний знак нещирості і обману: сон попереджає про удаванні в любові, про підступність Вашої обранця (обраниці), яке обернеться справжньою трагедією для Вашої бідного серця.

Сонник закоханих
Жінка, якій присниться, що вона накладає на обличчя маску — відчуває невдачі в інтимному житті, в яких звинувачує тільки себе. Насправді ж в цьому винні обидва партнера.

Якщо уві сні ви викинули маску — це означає появу нового сексуального партнера. Ви відчуєте бажання урізноманітнити своє життя, а єдиним виходом визнаєте зміну партнера. Однак не поспішайте: ваше захоплення тимчасово, розлучитися ви завжди встигнете.

Сонник Цветкова
Жінці побачити уві сні, як вона робить косметичну маску для шкіри — у вас є якісь невдачі в сексуальному житті, і ви бачите причину в вас самих, хоча завжди винні двоє. Не варто займатися самокатуванням.

Викидати маску — до зміни сексуального партнера. Вам захочеться чогось свіженького у вашій інтимного життя, і ви вирішите, що цим «свіженьким» має стати нова людина. Насправді, поспішати зовсім не варто, почекайте якийсь час, можливо, ваш настрій зміниться.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі