Масло. До чого сниться Масло

Бачити у сні, що ви їсте свіже золотаве масло — знак доброго здоров’я і виконуються планів. Цей сон принесе вам власність, багатство і знання.

Є згіркле масло — означає достаток, стан, придбане тяжким фізичною працею.

Продавати масло — обіцяє вам малий прибуток.

Якщо жінка бачить сон, в якому вона змащує олією своє тіло — це передвіщає, що незабаром вона з головою порине в легковажні розваги.

Бачити у сні людей, змащують маслом — передвіщає події, в яких ви будете грати роль особливої ​​важливості.

Велика кількість масла, побачене уві сні — передвіщає крайності в приємному для вас підприємництві.

Сонник закоханих
Якщо вам сниться свіже золотаве масло — це віщує щасливу долю, любов і вигідний шлюб.

Жінка, якій сниться, що вона маже маслом тіло — буде легковажно вдаватися до розваг, ніж викличе несхвалення свого коханого.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Побачити в сні апетитне вершкове або рослинне масло, якщо його не надто багато — підказує, що ввічливе поводження з людьми допоможе вам значно поліпшити свій добробут.

У той же час, якщо масла занадто багато — такий сон може попереджати про те, що вас оточують підлабузники.

Забруднитися маслом або ж побачити згіркле масло в сновидінні — знак того, що, піддавшись на улесливі слова, ви ризикуєте потрапити в неприємне становище. Цей же сон застерігає і вас від спокуси домогтися бажаного за допомогою лестощів.

Машинне масло уві сні — попередження про можливі тертя на грунті ділових або господарських відносин. Такий сон закликає бути гнучкішими і дипломатичніше в спілкуванні з людьми, інакше ваші справи можуть похитнутися.

Сонник від А до Я
Є у сні масло, намазуючи на хліб або булку — означає майбутні суперечки з родичами з питань розподілу майна і нерухомості, якщо масло свіже і апетитне — спори, які зважаться на вашу користь, а якщо старе і згіркле — це означає, що ви програєте.

Купувати в магазині вагові масло — передвіщає мир і спокій в будинку, повний достаток і процвітання. Фасоване в пачках або банках масло — обіцяє неминучі втрати часу і грошей в недолугому підприємстві. Купувати сільське жовте масло на ринку — наяву отримаєте прибуток. Шоколадне масло — знак розкоші і достатку, яких ви досягнете, здійснивши задуманий проект. Солоне масло — проллєте чимало сліз, вийшовши заміж за свого обранця.

Соняшникова олія, побачене уві сні — передвіщає міцне здоров’я і постійний достаток, тоді як оливкова, навпаки, до хвороби і втрат. Кукурудзяна олія — ​​знак лестощів, обману і лицемірства оточуючих вас людей.

Лляна олія — ​​передвістя великого грошового виграшу чи нагороди.

Дерев’яне масло — пророкує сумна подія у близьких родичів і вимушену поїздку до них.

Камфорне масло — до смутку по непоправних втрат.

Побутове машинне масло — знак майбутніх витрат на покупку абсолютно необхідною для дому, але дуже дорогої речі. Автомобільне масло — передвіщає веселу подорож в далекі краї з серцевим другом. Рушничне масло — переживете тривогу з приводу долі своїх дітей.

Готувати щось на вершковому або рослинному маслі — пророкує клопоти і приготування до зустрічі дорогих гостей. Додавати масло в якусь страву — такий сон не обіцяє нічого хорошого в сенсі матеріального достатку, швидше за все вам доведеться перейти на режим економії.

Якщо уві сні ви розлили масло — значить, наяву піддастеся переслідуванню та притягнення до відповідальності. Змащувати щось маслом — до успіху в справах і процвітання.

Змащувати маслом своє тіло або волосся — означає, що друзі допоможуть вам стати на ноги після нищівної невдачі в бізнесі або підприємництві.

Бачити палаюче масло — на вашу долю випадуть серйозні життєві випробування, подолавши які, ви досягнете стійкого положення і сімейного щастя, про який так мріяли.

Займатися уві сні купівлею або продажем масла — передвіщає невеликий прибуток від сумнівного і занадто клопіткої справи. Велика кількість масла, побачене в магазині або на складі — знак великої активності й удачі.

Сонник XXI століття
Бачити у сні вершкове масло — до виконання бажанні, купувати його — до достатку, забруднитися їм — до успіхів у коханні.

Бачити або вживати у сні рослинне масло — символ стійкості вашого становища, майбутньої спокійним і розміреним життя.

Масло збивати — до збільшення достатку, намазувати маслом щось уві сні — до пліток, мазати їм голову — до слави і визнання, сильно масляну їжу є — до вигоди!

Олійницю уві сні бачити — до виконання самих заповітних бажань, особливо хороший сон, якщо ви на ній працюєте.

Сонник Морозової
Сон, в якому фігурує мастила — насамперед свідчить про сумні думках. Крім того, можливо, Ваше здоров’я погіршиться і доведеться сісти на дієту.

Однак велика кількість масла — до успіхів у підприємництві.

Англійська сонник
Масло, будь воно в маслянки, на хлібі або в каші — завжди сниться до добра, воно провісник свята і веселощів. Закоханому воно — обіцяє швидке весілля. Втомленому від судової тяганини — обіцяє виграш справи. Після такого сну Ваш друг нарешті повернеться додому живим і неушкодженим і назавжди залишиться для Вас тим справжнім другом, що «пізнається в біді». Якщо Вам загрожувала небезпека, то тепер вона неодмінно мине Вас.

Рейтинг статті:
(1 голосів 5,00 середній з 5)

Коментарі