Мастурбація. До чого сниться Мастурбація

Мастурбація — безпорадність, побоювання, помилкова відповідальність, репресований (приборканий) інстинкт, фіксація і т д.

Еротичний сонник Данилової
Мастурбація — є однією із складових частин інтимного життя багатьох людей. За допомогою її вони компенсують недостатність свого сексуального життя. Будучи центральним сюжетом сновидіння, вона символізує приблизно те ж, що і в реальному житті, але вже без домішки сексуального змісту. У наявності пов’язана зі сном компенсація певних моментів у вашому житті. Ви відчуваєте незадоволеність собою, своїми діями, які взяли інший напрямок, ніж ви планували. Ви намагаєтеся реабілітувати себе через участь у будь-яких інших підприємствах, компенсуючи таким чином невдачі в певній галузі. Це природно, бо людина не всесильний. Прагнення компенсувати невдачі, які супроводжують багатьом нашим діям, обертається в позитивну сторону.

Так психоаналітики, що досліджують політичне життя суспільства, вважають, що політика сфера, в якій людина знаходить сурогатне задоволення своїх бажань і невдач як в особистому житті, так і в інших аспектах життєдіяльності. Творчість також є сферою реалізації енергії лібідо, так що ви цілком можете спробувати реалізувати себе і в цій сфері. Цікаво, що мастурбація є прямим або ж прихованим сюжетом більшості картин Сальвадора Далі. Дійсно, великий художник виявляв інтерес до даного феномену людської сексуальності і навіть одного разу придбав древній, влаштований певним чином китайський музичний інструмент, за допомогою якого можна було отримувати сексуальну насолоду без статевого акту.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі