Маяк. До чого сниться Маяк

Для моряка побачити в сні світло маяка — передвіщає спокійне море і вдале плавання.

Для людей в горі, в біді, для молодих людей — це знак теплих і непорушних уподобань. Для хворих цей, сон — обіцяє швидке одужання і міцне здоров’я в майбутньому. Бізнес отримає новий імпульс.

Бачити світло маяка в шторм — означає зміни до гіршого тоді, коли ви думаєте, що фортуна обернулася до вас обличчям. Однак найчастіше такий сон передвіщає швидку зміну невдалих днів вдалими.

Бачити маяк у спокійному морі — обіцяє сімейне щастя і повне благополуччя.

Сонник закоханих
Закоханим сон про маяку — передвіщає теплі стосунки і непорушний союз.

Маяк в спокійному тихому морі — обіцяє спокійну і гармонійну сімейне життя.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Маяк уві сні — символ доброї надії, здатної підтримати вас у період скрути.

Бачити у сні високу вежу маяка, про яку б’ються хвилі — говорить про те, що ваше терпіння і витримка будуть винагороджені. Постарайтеся зберігати спокій і присутність духу, і удача не змінить вам.

Згасле серед ночі маяк — знак того, що невдачі і труднощі можуть на час засліпити вас. Щоб уникнути катастрофи, не втрачайте надії і віри в краще.

Сонник від А до Я
Бачити у сні старий маяк на березі моря — передвіщає, що вам загрожує небезпека потрапити у фінансову залежність. Забиратися на маяк крутими гвинтовими сходами — знак сходження службовими сходами: можливо, незабаром ви отримаєте підвищення.

Бачити себе в ролі доглядача маяка — знак теплих сімейних відносин і повного взаєморозуміння з коханою людиною. Включати маяк в ясну погоду — до позбавлення від гнітючої тривоги, в похмуру погоду або в туман — зміни до гіршого і хвороба близьких людей.

Якщо ви бачите далеке світло маяка з борту корабля — це віщує наступ вдалою смуги у вашому житті, коли все у вас піде так, як задумано.

Еротичний сонник Данилової
Якщо ви побачили уві сні світло маяка здалеку — такий сон означає, що труднощі, які ви відчували у взаєминах з близькою людиною останнім часом, дуже скоро вирішаться самі собою, все налагодиться і увійде в потрібне русло.

Приснився маяк — символізує спокійні, врівноважені відносини в ліжку, відсутність бур і обпалюючою пристрасті. Можливо, ви нарешті зважитеся закріпити свої відносини шлюбними узами.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі