Маятник. До чого сниться Маятник

Коливання маятника уві сні — означають безцільно витрачати час. Бути може, ви занадто затягуєте з рішенням якогось питання або витрачаєте свої сили на безглузді дрібниці.

Зупинений маятник — закликає вас не зволікати і не відкладати важливих справ, інакше час може піти безповоротно.

Сонник для всієї родини
Якщо ви бачите в сні маятник, який мірно розгойдується — вас чекає спілкування з приємними людьми. Це також може означати, що ви досягли мети.

Якщо маятник у вашому сні кидається з боку в бік — це попереджає вас про те, що може виникнути проблема зі здоров’ям.

Якщо маятник стоїть на місці — у вашому житті не передбачається ніяких змін.

Якщо ви запускаєте маятник у сні — станете учасником подій, які змінять ваші переконання.

Сонник від А до Я
Побачений у сні маятник великих підлогових годин, розмірено розгойдується з боку в бік — це знак брехні, пліток і обману, які будуть переслідувати вас у справі, за яке ви візьметеся не по своїй волі, а під тиском осіб, що представляють неофіційні, але дуже впливові кола.

Маятник настінного годинника — передвіщає дріб’язкові чвари в колективі колег, яких вам краще уникнути; якщо це маятник годинника з зозулею — у вас з’явиться можливість виступити зі своєю пропозицією на високому рівні і ви не пропустіть цей шанс.

Оригінальний обертається маятник настільного годинника — означає, що ви будете крутитися, як білка в колесі, і все одно вам не буде вистачати часу переробити всі необхідні справи.

Сонник Деніз Лінн
Маятник — це знак невизначеності у вашому житті. Вагаєтеся ви у виборі? Чи потрібно вам знайти рівновагу в житті? Це також може означати, що пора скористатися маятником для прорікання, почерпнути мудрість з власної підсвідомості.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі