Мазь. До чого сниться Мазь

Якщо вам присниться мазь — ви зумієте досягти успіху в самих невиграшних для вас умовах, а своїх ворогів зверніть у своїх друзів.

Мазь — обіцяє набуття нової міцної дружби.

Якщо молода жінка в сні користується маззю — це означає, що незабаром вона зможе відмінно керувати своєю власною справою.

Сонник закоханих
Якщо дівчині сниться, що вона користується маззю — це означає, що вона буде самостійна у прийнятті рішень.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Мазь уві сні — говорить про те, що, пом’якшивши свою позицію в якомусь питанні, виявляючи належну дипломатичність і вказав добре ставлення до партнерів, ви можете помітно полегшити собі життя і поліпшити протягом справ.

Сонник Хассе
Мазь купувати — легка хвороба; робити — змушений будеш робити Чепни роботу; користуватися нею — тривога і страх.

Сонник від А до Я
Якщо вам приснилася лікувальна мазь — наяву це віщує благополуччя і прибуток в будинку, набуття нової міцного зв’язку з людиною, яка допоможе у грошових справах.

Купувати мазь в аптеці — передвіщає легке нездужання.

Якщо в аптеці не виявилося необхідної вам мазі — наяву вас змусять зробити чужу роботу без якої б то не було додаткової оплати.

Втратити уві сні рецепт на мазь — говорить про те, що наяву переживете серйозний страх за дитину або когось з найближчих родичів, що живуть в іншому місті.

Користуватися уві сні маззю — означає, що надалі поставите собі за правило, перш ніж прийняти серйозне ділове рішення, проконсультуватися з фахівцями.

Стара, що втратила термін придатності мазь — знак перерваної дружби.

Мазь з неприємним запахом — отримаєте запрошення в питний заклад.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі