Меч. До чого сниться Меч

Меч у сні — символізує дуже серйозний конфлікт, що вимагає великої напруги і стійкості.

Рожевий або тупий меч — знак того, що ваша ворожнеча з ким-небудь може позбавити вас сил, так що краще вам пошукати шляхи до примирення.

Сонник від А до Я
Бачити у сні людей, що загрожують вам мечами — означає, що в найближчому майбутньому вас охопить непереборне бажання залишити всі справи і вдатися до відпочинку, що ви і зробите.

Бути пораненим мечем — до хвороби і сильному душевного потрясіння.

Битися з кимось на мечах — ваше зверхнє ставлення до друзів призведе до того, що вони стануть уникати контактів з вами. Зламаний меч — знак зради і жорстокої помсти.

Сонник Деніз Лінн
Меч — цей потужний символ може містити в собі кілька значень. Він може вказувати на владу, правду і честь. Лицарі Круглого Столу використовували мечі для служіння істині і добру.

Меч може бути символом — захисту. Чи відчуваєте ви, що вам потрібно захищати себе і своїх коханих від фізичної або емоційної загрози? Іноді корисніше зміцнити свої сили, ніж фокусуватися на захисті та нападі.

Меч також говорить — про знищення его і проникненні за покриви ілюзій життя. У народних казках дракона або чудовисько зазвичай вбивають мечем. Чудовисько може символізувати ваших власних демонів I або ваш внутрішній ілюзорний світ.

Сонник XXI століття
Меч у сні бачити — означає затіяти з ким-небудь ворожнечу, вам належить боротися за правду, повернути собі чесне ім’я або відігратися в карти.

Їм розмахувати — до можливості випробувати страх.

Якщо між вами і іншою людиною кидають меч — значить, хтось хоче вас посварити.

Рубатися уві сні на мечах — до великої удачі, вигоди; точити меч — на радість, удачу.

Ворога проколоти мечем — до перемоги його своєю хитрістю, зарубати ворога мечем — до перемоги його силою і енергією.

Меч на стіні бачити — попередження: будьте насторожі; меч, що падає зі стіни — означає, що вам скоро знадобиться багато мужності.

В піхви меч вкладати — означає, що ваша душа марно жадає світу, з них виймати — ви незабаром відчуєте сильну пристрасть; меч вкрасти — гнів з іншої людини на себе відвести, втратити меч — до хаосу почуттів і думок.

Меч у сні занадто важкий — означає, що вам заважає жалість.

Приймати від когось меч у сні — до гостя здалеку, приймати відразу три меча — до підвищення по службі; подорожувати уві сні з мечем в руках — до близької, матеріальній вигоді; якщо меч лежить в узголів’я ліжка — вас чекає велике щастя.

Для жінки у сні виймати з піхов меч — означає народження сина.

Еротичний сонник Данилової
Побачений у сні меч — передвіщає розлад у стосунках з коханою людиною і навіть сварку перед весіллям.

Бачити у сні бій на мечах — чоловікові це попередження про появу суперника, що може викликати у вас ревнощі і спричинити за собою сварку з коханою жінкою.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі