Мед. До чого сниться Мед

Бачити у сні мед — означає, що ви скоро будете володіти значним станом.

Бачити проціджений мед — обіцяє вам благополуччя і спокій, проте якісь непогамовану бажання будуть постійно роз’ятрювати вашу душу.

Є у сні мед — передвіщає, що ви досягнете багатства і любові. Для люблячих — це означає радості сімейного життя.

Сонник закоханих
Закоханим сон, в якому вони їдять мед — передвіщає радість і любов. Їх шлюб буде вдалим і щасливим.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Мед уві сні — означає, що ви можете добитися дуже значного успіху, але тільки в тому випадку, якщо проявите необхідне старанність, терпіння і працьовитість.

У той же час, якщо наяву ви сподіваєтеся на легкий прибуток — сон попереджає, що це може обернутися для вас великими неприємностями і проблемами. Сон як би пропонує вам не забувати, що крім меду в світі існують ще й бджоли.

Сонник від А до Я
Пити в сні чай з медом при застуді — говорить про повагу і любов, яких ви удостоїтеся від рідних. Відкривати банку з медом — передвіщає можливість стати власницею круглої суми в разі, якщо вам пощастить при розподілі жеребів серед колег.

Є у сні мед у стільниках — доведеться відповідати за плоди поганого виховання, будучи викликаною в школу класним керівником своєї дитини. Зацукрований мед — передвіщає благополуччя і спокій, але в той же час відчуття втрати не даватиме спокою вашій душі.

Купувати свіжий мед на ринку — означає, що ви досягнете благополуччя в справах і успіху в любові завдяки цілеспрямованості, наполегливості та завзятості. Куплений в магазині штучний мед — до втрат і розчарування.

Сонник XXI століття
Бачити у сні мед — передвістя щастя в житті, удачі в справах.

Якщо ви їсте в сні мед — значить, незабаром відчуєте радість і насолоду від спілкування з коханою людиною.

Пити мед — до успіху на літературному терені або в образотворчому мистецтві.

Виймати мед з вулика уві сні — означає, що скоро ви будете володіти значним станом.

Пити в сні мед — обіцяє вам успіх у поетичних і художніх працях.

Англійська сонник
Бачити у сні, що Ви їсте мед — це сон, що передвіщає добре здоров’я, довге життя, добробут і радість. Ваша справа піде в бажаному для Вас напрямку і буде прибутковим, а Ви досягнете повної матеріальної незалежності.

Сонник Цветкова
Є мед, куплений на ринку — ви довольствуетесь тим сексом, який є у вас, не прагнете до чогось різноманітному. Звичайно, стабільність — це непогано, але постарайтеся хоч іноді вводити щось нове в ваш інтимний раціон, це не так страшно, а швидше навпаки.

Є свіжий мед — нині ви повні сил і енергії, у вашій інтимного життя все складається непогано, тільки не «задавите» своїм напором вашого партнера.

Якщо уві сні ви побачили, як їсте засахарівшійся мед — такий сон означає, що ви надаєте занадто велике значення матеріальному благополуччю.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі