Медальйон. До чого сниться Медальйон

Якщо молода жінка бачить у сні, що її коханий надягає їй на шию медальйон — це означає, що вона отримає прекрасні пропозиції, вийде скоро заміж і милі діти прикрасять її життя.

Якщо вона у сні втратить медальйон — смерть внесе печаль в її життя.

Якщо люблячий побачить у сні, що його кохана повернула подарований їм медальйон — його чекає розчарування: жінка, яку він любить, засмутить його своїм некоректною поведінкою.

Якщо жінка зламала уві сні медальйон — у неї буде непостійний, безхарактерний чоловік, який не визнає вірність ні в якій формі: ні в любові, ні в справах.

Сонник закоханих
Якщо дівчині сниться, що її коханий надягає їй на шию медальйон — це означає, що її чекає швидке і щасливе заміжжя. Її сім’я буде міцною, а діти розумними і красивими.

Втрата медальйона — обіцяє смерть коханої людини.

Юнак, якому присниться, що його кохана повертає йому медальйон, який він подарував їй — розчарується в любові. Дівчина, в яку він закоханий — зробить непорядний вчинок, ніж заслужить його несхвалення.

Якщо жінці присниться, що вона зламала медальйон — це не віщує їй нічого доброго. Її чоловіком стане безхарактерний чоловік, який не буде відчувати до неї любові.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Медальйон уві сні — символізує дорогі серцю спогади.

Гарний, яскравий медальйон — передвіщає, що якесь ваше очікування може принести вам велику радість.

Втратити або зламати медальйон — знак розбитих надій, а також втрат і розлук.

Знайти уві сні незнайомий медальйон — підказує, що якесь нове почуття може захопити вас.

Сонник для всієї родини
Отримати медальйон від незнайомої людини уві сні — до подарунка, якщо такий сон сниться з п’ятниці на суботу, це обіцяє увагу до вас вашої другої половини.

Якщо уві сні з вівторка на середу ви носите медальйон на шиї — це означає, що ваша зайва сентиментальність не дає розгледіти щастя, яке знаходиться поруч з вами в даний момент.

Сонник від А до Я
Носити у сні медальйон, подарований вам коханим чоловіком — це знак майбутньої заручин чи весілля. Втратити його — означає недовіру. яке ви викличете своїм легковажним поведінкою. Золотий медальйон — обіцяє велику удачу, яка відкриє вам нові можливості та перспективи. Носити у сні срібний медальйон — передвіщає розчарування від зради чи образи.

Купувати у сні медальйон з дорогоцінним каменем — передвістя божевільної пристрасті і незвичайного щастя. Якщо уві сні у вас вкрали медальйон — це означає, що вам належить розставання з одним, залишають вас надовго, якщо взагалі не назавжди. Знайти медальйон — до примирення.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі