Мереживо. До чого сниться Мереживо

Сон, в якому ваша кохана носить мережива — обіцяє вам вірність у коханні і поліпшення вашого становища в суспільстві.

Якщо жінка бачить, у сні мережива — вона буде щаслива: її самі честолюбні бажання здійсняться й шанувальники підкоряться її волі без єдиного заперечення.

Якщо вам сниться, що ви купуєте мереживо — ви очолите велике підприємство, але головним багатством для вас залишиться вірний друг.

Якщо уві сні ви продаєте мереживо — ваші бажання обженуть ваші можливості.

Молода дівчина, плете в сні мережива — вийде заміж за красивого і заможної людини.

Якщо ж їй сниться, що вона прикрашає свою весільну сукню мереживами — вона буде улюблена шанувальниками, зворушеними її чарівністю, але із заміжжям доведеться почекати.

Сонник закоханих
Якщо молодій людині сниться, що його кохана носить мережива — це віщує вірність у коханні.

Жінці, що бачить уві сні мереживну тканину — такий сон обіцяє щастя і вірних шанувальників.

Дівчина, якій сниться, що вона плете уві сні мережива — наяву вийде заміж за багатого і красивого людини.

Сон про те, як вона прикрашає своє вінчальну сукню мереживами — обіцяє їй люблячих шанувальників, однак не віщує швидкого заміжжя.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Мереживо, побачені уві сні — символізують жіночу вправність та хитрість.

Світлі, красиві мережива — знак того, що ви маєте всі шанси добре влаштувати свої справи, якщо проявите чуття та інтуїцію.

Чорні мережива — знак таємницею інтриги.

Порівняно мережива — попереджають про те, що ваші задуми можуть зірватися.

Сонник Хассе
Мереживо носити — отримаєш державну посаду; когось наряджати — досягти влади.

Сонник від А до Я
Носити у сні мережива — передвістя удачі, досягнутої в результаті точного розрахунку. Красиві і дорогі мережива — обіцяють вам вірність у коханні та поліпшення становища в суспільстві.

Бачити у сні мережива на когось іншого — означає, що ви будете щасливі тим, як здійсняться ваші честолюбні бажання щодо кар’єри і вигідного шлюбу.

Якщо уві сні ви займаєтеся в’язкої мережив — значить, в реальному житті вам належить монотонна, одноманітна, але вельми прибуткова робота. Пропрасовувати мережива — не буде відбою від шанувальників, але обставини реального життя позбавлять вас свободи вибору. Нашивати мережива на сукню — зробите добру і швидку кар’єру. Продавати уві сні мережива — ваші бажання збудуться наполовину, купувати їх — наяву зроблені придбання не порадують вас через сварку з коханою людиною.

Англійська сонник
Якщо молодій людині привидиться уві сні його кохана в прикрасі з мережив — це попередження, що вона занадто навіжена і марнотратна — вона не годиться для того, щоб вести домашнє господарство. Загалом, справжня лялька, яка ніколи не навчиться бути дружиною і опорою своєму чоловікові.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі