Метелик. До чого сниться Метелик

Бачити метелика в квітах і зеленій траві — означає процвітання й чесні, законні придбання.

Бачити пурхають метеликів — передвіщає одержання звісток від відсутніх друзів. Для молодої жінки — це знак щасливого кохання, яка завершиться міцним союзом на все життя.

Побачити в сні білого метелика — передвісник вашої хвороби, у причині якій ви станете звинувачувати когось іншого.

Якщо жінці присниться, що білий метелик влетіла в її кімнату — це означає, що бажання її не збудуться.

Якщо влетіла в кімнату метелик сяде на щось — це знак швидкої хвороби когось із близьких.

Сонник від А до Я
Бачити у сні метелика, що сіла на квітку або траву в саду або на зеленій галявині — означає порожні чутки з приводу вашого процвітання і цілком законних угод.

Порхающая — радісні звістки від виїхали друзів або знайомих, а головне, знак щасливого кохання, яка обернеться міцним шлюбним союзом.

Якщо це білий метелик — вам загрожує розлад здоров’я, причину чого ви схильні будете вбачати в недостатній увазі до вас з боку близьких.

Залетіла у вашу кімнату білий метелик — говорить про те, що вашим бажанням судилося здійснитися буде, а якщо метелик, покружлявши в приміщенні, на що-небудь сяде — значить, наяву захворіє хтось із ваших рідних.

Спіймати — удача в коханні або порушення таємниці.

Метелик шовкопряда — прибуткове місце і завидне положення.

Ганятися з сачком за літаючої метеликом — занепокоєння і домашні неприємності, розчавити її — зайвий клопіт, поранити — зрада.

Жіночий сонник
Бачити метелика в квітах і зеленій траві — означає процвітання й великі, законні придбання. Можливе отримання звісток від відсутніх друзів.

Для молодої жінки метелик — знак щасливого кохання, яка завершиться міцним союзом на все життя. Білий метелик уві сні може передвіщати хвороба.

Якщо жінці сниться, що в її кімнату влетіла білий метелик — це означає, що її заповітне бажання не збудеться.

Еротичний сонник Данилової
Бачити у сні метелика, що пурхає серед квітів і зеленого різнотрав’я — дуже хороший знак, який обіцяє благополуччя в любові. Цей сон передвіщає, що незабаром прийде звістка від того, з ким ви в розлуці.

Для молодих дівчат і юнаків такий сон — знак щасливого кохання і міцного шлюбу на все життя.

Рейтинг статті:
(1 голосів 5,00 середній з 5)

Коментарі