Метеорит. До чого сниться Метеорит

Бачити у сні яскравий слід метеора — знак того, що у вашому житті може статися щось несподіване. Загальна атмосфера сну і почуття, які ви при цьому відчуваєте, можуть підказати, чи буде ця подія сприятливим чи ні.

Метеорит, що впав на землю — передвіщає деякі непередбачені труднощі. Чим ближче до вас сталося падіння, тим складніше для вас може виявитися проблема.

Сонник від А до Я
Бути уві сні свідком падіння великого метеорита — передвіщає швидкоплинне щастя, спогад про яке ви пронесете через усе своє життя.

Впав і вибухнув у вашому сні метеорит віщує — що наяву відвідають складні і суперечливі почуття, в яких верх візьме почуття обов’язку. Розглядати у сні або тримати в руках уламок справжнього метеорита — означає швидке просування важливої ​​справи.

Еротичний сонник Данилової
Метеорит уві сні — не що інше, як шквал емоцій і пристрастей, які зваляться на вас абсолютно несподівано. Прийшов той момент у вашому житті, коли ви в буквальному сенсі втратите голову від кохання і божевільної пристрасті. У вас не залишиться часу ні на друзів, ні на родичів, робота і домашні справи будуть відкладені «на потім», а на першому плані лише близька людина, ви і секс.

Езотеричний сонник
Метеорит — легкі уколи в серце, викликані спогадами. Чи не загострювати на них увагу, інакше це призведе до негативних емоцій.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі