Милиці. До чого сняться Милиці

Бачити у сні, що ви ходите на милицях — означає, що ви будете в значній мірі покладатися на інших, шукаючи у друзів підтримки на шляху до удачі.

Бачити на милицях інших — означає незадовільні результати в роботі.

Сонник закоханих
Сон, в якому ви бачите себе на милицях — передвіщає вашу зайву довірливість. Ви у всьому будете покладатися на кохану людину, змушуючи його вирішувати свої проблеми.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Часто сон, в якому ви бачите милицю — є попередженням про те, що ваше положення може похитнутися, і вам доведеться виправляти ситуацію першими попалися і далеко не кращими методами. Можливо, вам потрібно буде звернутися до когось за допомогою, щоб утриматися на плаву.

Сонник Хассе
Милиці — отримати від інших допомога; ходити на милицях — погані справи; зламати — здоров’я, обдумані справи.

Сонник від А до Я
Бачити у сні інваліда на милицях — означає, що вам нададуть дієву допомогу і підтримку друзі.

Ходити на милицях самої — до погіршення справ і розладу здоров’я. Викинути стали непотрібними милиці для тих, у кого насправді покалічено ноги — передвіщає одужання і повернення до справ.

Залізничні милиці — говорять про те, що доведеться мати справу з дріб’язковим і жадібною людиною. Забивати такі милиці в шпали — до важкого і низькооплачуваною праці.

Сонник Деніз Лінн
Милиці — відчуваєте ви, що не в силах підтримати себе самі? Чи потрібна вам опора в цей період життя? Дуже важливо виявити здатність звернутися за сторонньою допомогою, особливо якщо ви та людина, яка звикла все робити самостійно. Погодьтеся прийняти допомогу, коли її пропонують.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі