Міліціонер. До чого сниться Міліціонер

Міліціонер у сні — символізує серйозну конфліктну ситуацію, яку ви не можете вирішити своїми силами.

Якщо наяву у вас немає проблем з органами правопорядку — такий сон може попереджати вас про те, щоб ви не намагалися вирішити якусь спірну проблему самостійно і в обхід закону.

Якщо ж у реальному житті ваші стосунки з законом далекі від ідеалу — такий сон свідчить про те, що ваші нерви втомилися і ви ризикуєте опинитися в дуже неприємній ситуації.

Сонник для всієї родини
Якщо уві сні вас зупиняє міліціонер — ймовірно, незабаром послідує легке непорозуміння, яке принесе вам збитки.

Якщо міліціонер женеться за вами — не варто вступати в конфлікти ні з законом, ні з власною дружиною, ні з колегами по роботі. Інакше неприємності вам гарантовані.

Бачити себе в образі міліціонера — ймовірно, ви будете впевнені у власній правоті, але вас ніхто не підтримає. Обміркуйте свою позицію кілька разів, якщо вирішите добиватися справедливості. Може, ви не так вже й праві?

Сонник XXI століття
Хранителі правопорядку, приснилися вам — символізують неминучі закономірності життя або неприємності з близькими.

Бачити у сні міліціонера — до тиску з боку високопоставлених осіб, візит міліціонера — до одужання членів сім’ї, розмова з міліціонером у сні — до суперечки.

Для молодої жінки цей сон — офіційну пропозицію вийти заміж.

Езотеричний сонник
Міліціонер — це ваш страх перед законом. Можливо, у вас «рильце в пушку», і цей страх навіяні вам вихованням. Виправдайте себе у власних очах, і страх пройде.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі