Милостиня. До чого сниться Милостиня

Бачити у сні, що ви подаєте милостиню — означає, що вас налякають благання бідних про допомогу, тоді як ваші справи будуть в стані застою, і ви не зможете підтримати прохачів.

Бачити у сні, що ви допомагаєте благодійним організаціям — говорить про те, що ваші права на володіння якоюсь прибутковою власністю будуть оскаржені. Неприємності і погане здоров’я загрожують вам.

Для молодих людей бачити в сні, що вони подають милостиню — передвіщає, що їм будуть докучати віроломні суперники.

Просити в сні милостиню або отримувати благодійну допомогу — передвіщає вам стійкий успіх у справах, який чекає вас після кількох років тяжкої праці і втрат.

Взагалі сон про милостиню — обіцяє благо, якщо вона дається і приймається людьми охоче.

Сонник закоханих
Закоханим сон, в якому вони подають милостиню — обіцяє віроломних суперників.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Бачити у сні просять милостиню людей — передвіщає великі труднощі в справах.

Якщо ж, подаючи милостиню, ви відчуваєте почуття полегшення або радість — такий сон говорить, що ви можете помітно поліпшити свої справи, проявивши дещицю великодушності.

Самому просити милостиню — знак того, що тимчасові труднощі можуть довести вас до відчаю. Проте з часом ваші справи повинні піти на поправку.

Сонник від А до Я
Подавати у сні милостиню жебракам, сірим і убогим — означає, що наяву ви отримаєте вигідну пропозицію, яке принесе вам чималий прибуток і дозволить розширити свою справу.

Якщо у вас клянчить милостиню закінчений бродяга і пияк — це віщує спірні питання про право на власність, які будуть вирішені на вашу користь.

Якщо ви самі просите у сні милостиню, не маючи засобів до існування — значить, наяву понесете значні витрати, затіявши невигідне підприємство.

Якщо вам подають милостиню охоче і щедро — це віщує стабільний грошовий дохід і довгоочікуваний успіх після багатьох невдач.

Якщо вам кидають жалюгідні копійки і зовсім не подають милостиню — наяву випробуєте приниження, яке виведе вас з рівноваги.

Сонник XXI століття
Роздавати уві сні милостиню — до прибутку, просити її — до непередбачених витрат, отримувати милостиню — до образ.

Еротичний сонник Данилової
Просити в сні милостиню — означає, що наяву ви, швидше за все, опинитеся в незручному становищі, коли вас поставлять перед складним вибором. Цілком імовірно, вам в буквальному сенсі запропонують зайнятися коханням за гроші.

Якщо вам сниться, що ви подаєте жебраку милостиню — це означає, що в реальному житті ви даремно втрачаєте час з близькою людиною і даремно даруєте йому свою любов і ласку: він все одно цього не цінує і скоро може вас кинути.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі