Мішок. До чого сниться Мішок

Порожній мішок у сні — символізує незадоволеність.

Знайти його — передвістя неприємностей.

Викинути порожній мішок — знак того, що виниклі проблеми не зможуть завдати вам шкоди.

Дірявий мішок — знак можливих втрат і збитків.

Мішок, наповнений чимось цінним — передвіщає удачу в справах, яка може перевершити всі ваші очікування. Більш точно значення сну можна дізнатися, звернувши увагу на вміст мішка.

Сонник Хассе
Мішки мати — важка відповідальність; знайти — клопоти, які здолаєш з працею; порожні — втрати; повні — обдуманий висновок; мати з зерном — багато заздрісників; з овочами — понесеш збитки; діряві — великі збитки; з грошима — виграш; багато повних мішків — багатство; мішок з тютюном — благополуччя.

Сонник від А до Я
Знайти уві сні хороший, але порожній мішок — означає, що вам доручать досить відповідальна справа, з яким ви блискуче впораєтеся.

Виявити в мішку якась тварина — передвіщає клопоти, від яких важко позбутися.

Рваний або дірявий мішок — обіцяє збитки від невигідного підприємства. Зашивати у сні мішок — понесете непередбачені втрати. Упустити важкий мішок — означає, що будете змушені переглянути свої початкові плани і скоригувати їх у зв’язку з обставинами, що змінилися.

Носити у сні мішки — наяву займетеся непродуктивною і невигідним працею. Мішки з зерном — віщують підступи заздрісників, з овочами — отримаєте невеликий прибуток там, де очікували поиметь значний прибуток. Мішок зі сміттям — до благополуччя незабаром, набитий грошима мішок — до виграшу і вдалим обставинам.

Бачити величезна кількість наповнених чимось мішків — отримаєте реальний шанс розбагатіти.

Сонник XXI століття
Бачити у сні повний мішок — значить, за нелегку працю ви отримаєте гідну винагороду; порожній — до невдачі в справах; дірявий — до збитків.

Еротичний сонник Данилової
Приснився мішок — знак того, що жінці доведеться ховати свого коханця від раптово прийшов чоловіка.

Вантажити уві сні мішки — до виконання задуманих еротичних бажань, причому їх виконання повністю буде залежати від вашої ініціативи. Молодій людині такий сон — передвіщає швидке весілля.

Якщо з мішка сиплеться вміст — такий сон попереджає про те, що в реальному житті хтось всіма силами намагається зіпсувати вашу репутацію, розпускаючи брехливі плітки з приводу вашого інтимного життя.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі