Міст. До чого сниться Міст

Бачити у сні довгий напівзруйнований міст, який загадковим чином химерно зігнувся в пітьмі — означає, що глибока меланхолія від втрати найдорожчого і похмурі думки будуть мучити вас.

Для молодих людей і закоханих — це обіцяє розчарування в найзаповітніших сподіваннях серця, так як той, кого вони люблять, не буде відповідати їх ідеалу.

Перебратися благополучно через міст — остаточне подолання труднощів, хоча й не зовсім безпечними засобами. Будь-яка перешкода або відстрочення у цьому ділі означає катастрофу.

Якщо ви бачите міст, раптово виник на вашому шляху — стережіться зради і уявних шанувальників.

Достаток і благополуччя — приходять з чистими водами; якщо в сні ви дивитеся вниз на брудну каламутну воду — чекайте сумних результатів своїх самих значних зусиль.

Сонник Ванги
Міст у сні — означає надію, обіцянка, клятву.

Якщо уві сні ви їдете або йдете по мосту і раптово він під вами, провалюється — це означає, що незабаром вас зрадить людина, якій ви звикли довіряти. Ви будете важко переживати цю підлість, але в кінцевому підсумку виправдаєте і вибачте зрадника.

Сон, в якому ви будуєте міст — передвіщає вам важкий період через те, що ви звалили на себе величезний тягар зобов’язань перед іншими людьми.

Йти по мосту тривалий час — такий сон пророкує вам сором і докори сумління, оскільки ви не виконаєте даного вами обіцянки.

Сонник закоханих
Закоханим людям міст — обіцяє розчарування в любові через невірність обранця.

Міст, що раптово з’явився на вашому шляху — передвіщає зраду людей, про яких ви були найкращого думки. Можливо, вам змінить кохана людина.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Міст у сні — знак виходу зі скрути.

Якщо він надійний і міцний — такий сон передвіщає успішне подолання труднощів і допомогу з боку друзів або знайомих.

В той же час, неміцний, хиткий міст — говорить про те, що ви ризикуєте опинитися або вже опинилися в дуже небезпечній ситуації, а допомоги, на яку ви розраховуєте, швидше за все, не буде. Після такого сну вам краще покладатися тільки на себе і на свої сили. Можливо також, доведеться переглянути свої плани або навіть відмовитися від них.

Сонник для всієї родини
Бачити у сні з четверга на п’ятницю, як ви йдете по зруйнованому або нестійкого мосту — наяву випробувати страх і паніку.

Якщо з середи на четвер вам присниться сон, в якому ви переходите міст з великою обережністю — це означає, що найближчим часом вам доведеться виконувати складну, відповідальну роботу.

Сон з понеділка на вівторок або з четверга на п’ятницю, в якому ви стрибаєте з моста — означає, що незабаром від вас будуть потрібні рішучі дії.

Палаючий міст сниться з суботи на неділю — до невиправданого ризику, якому ви самі себе піддасте.

Сон, в якому прямо під вашими ногами руйнується міст — попереджає про підступи уявних друзів.

Сонник Хассе
Міст — щастя в справах; йти через нього — відкинь свої наміри; спіткнутися і впасти на ньому — перешкода у справах; увігнутий — терпіти через невірність; пройти під мостом — по усуненню багатьох перешкод досягти мети; розвідний — на планах твоїх можеш поставити хрест.

Сонник від А до Я
Проходити у сні по мосту через невелику спокійну річку — вас чекає щастя в справах і любов ближніх.

Міст через бурхливий гірський потік — передвіщає марність ваших намірів повернути втрачене почуття.

Йти через напівзруйнований, небезпечно висить над глибокою ущелиною міст — передвіщає пригнічений стан від безлічі разом звалилися на вас невдач. Провалитися на такому мосту, повиснувши над прірвою і ризикуючи в будь-який момент впасти в неї — означає перешкоди в справах, які не дозволять просунутися ні на крок у здійсненні вашої задумки.

Довгий залізничний міст через дуже широку річку, яку ви перетинаєте уві сні на поїзді — передвіщає закоханим розчарування в їх обранцеві через занадто тривалого залицяння без жодного натяку на сватання.

Благополучно перебратися через великий яр по тягнеться над ним вузькому віадук — означає, що, вибравши найкоротший шлях, ви швидше досягнете мети, але піддасте себе при цьому серйозному ризику і небезпеки.

Пропливати на прогулянковому катері по каналу під аркою кам’яного моста — знак зради і зради, що призведе до розриву відносин з людьми, досі коханими і вірними вам.

Проходити під мостом, що підноситься над залізничними коліями — такий сон означає, що вам вдасться досягти своєї мети шляхом багатьох жертв, але це врешті-решт виправдає себе і ви будете щасливі. Якщо ви, навпаки, проходите по такому мосту — стережіться шанувальників, які не сподобаються вам з першого погляду.

Перестрибувати уві сні через міст, який почали розводити, і при цьому зірватися вниз — значить, ви можете поставити остаточний хрест на своїх планах, бо вони нездійсненні в принципі через недавно введених нових правил і положень.

Бачити у сні самогубця, кидається вниз головою в чернеющую далеко внизу водну поверхню — це означає недбальство ваших підлеглих і ваше невміння з ними працювати, що призведе в результаті до плачевних результатів.

Сонник XXI століття
Сидіти у сні на мосту — до отримання підвищення по службі; підніматися на міст, взявшись з кимось за руки — до вагітності дружини; міст у сні руйнується — до лайки; ламаються опори біля мосту — до неприємностей у дітей або онуків.

Бачити зламаний міст — до втрати грошей; переходити міст — означає уникнути небезпека.

Якщо міст під вами хитається — значить, можливі неміцні відносини, нав’язливий страх втратити розум.

За незвичайно довгому мосту йти і не мати сил дійти до його кінця — до страху перед хворобами, перед думками про смерть.

По мосту стрімко бігти — до розлуки, втрати, страху втратити близької вам людини.

З мосту вниз впасти або стрибнути — означає, що ви можете втратити уваги або поваги людей, підтримки, вступити в якісь огидні вам зв’язку.

Якщо посеред мосту ви бачите паркан — значить, вас переслідують соціальні перешкоди у відносинах з суспільством і людьми.

Міст намагатися будувати — означає відчувати свою відособленість, бути незадоволеним замкнутістю свого життя.

Руйнувати міст — означає йти на конфлікт з кимось, порвати з поганими людьми.

Бачити, як робітники будують міст — на щастя, загального благоденства.

Якщо дівчину перевозять через міст — значить, скоро вона вийде заміж.

Англійська сонник
Якщо у сні Ви вступили на міст вдень — чекайте змін.

Якщо ж на мосту хто-небудь перепинить Вам дорогу — бути Вам нещасним в коханні.

Якщо Ви перейшли міст без всяких перешкод — це добрий знак. Вам забезпечені процвітання і удача у всіх Ваших починаннях.

Якщо ж у сні Ви наближаєтеся до мосту і бачите, що він зламаний — ні в якому разі, прокинувшись, не робіть нічого, щоб змінити обставини Вашого життя. Нічого доброго з цього не вийде.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі