Місто. До чого сниться Місто

Бачити себе в сні в незнайомому місті — означає; що сумний привід послужить тому, що ви зміните свої заняття, спосіб життя і навіть, можливо, місце проживання.

Сонник від А до Я
Бачити у сні багатолюдне місто — до успіху і благополуччя. Велике місто — зберете багато відомостей, бачити його на відстані — марні домагання.

В’їжджати в нього — наяву пощастить бачити в ньому безліч будинків, то затіє незвичайне підприємство.

Якщо сниться невелике містечко — зіткнетеся з бюрократом, ускладненнями на службі і несподіваним призначенням. Бачити зруйнований під час землетрусу місто — до бідності і голоду, відбудовувати його — будете веселі і щасливі.

Палаючий місто уві сні — передвіщає хвороби наяву і ворожнечу в сім’ї.

Бачити себе в незнайомому місті — означає, що вам доведеться змінити роботу, адресу і взагалі спосіб життя через трагічної події.

Якщо сниться місто, затоплюваних потоками вируючої води — це означає катастрофу з багатьма жертвами.

Якщо вам сниться, що ви приїхали в портове місто — значить, скоро у вас з’явиться можливість подорожей і нових відкриттів, однак ви зустрінете перешкоду в особі добре відомого вам людини.

Жіночий сонник
Будувати місто уві сні — до веселощів і щасливим подіям.

Присутність в цьому місті безлічі веж — до незвичайних починанням.

Бачити себе в сні в незнайомому місті — до зміни занять, способу життя або місця проживання у зв’язку з сумними подіями.

Сонник XXI століття
Великий і багатолюдне місто уві сні — обіцяє вам благополуччя і успіх у справах наяву, зруйнований землетрусом місто — передвістя бідності.

Несподівано опинитися у сні в чужому місті — до крутого життєвому повороту, якщо ви здивовані тим, що перебуваєте в чужому місті, то цей поворот принесе вам багато занепокоєння.

Іти в сні по вузькому провулку — означає, що ви можете потрапити у скрутне і неприємне становище зі своєї вини.

Довго йти по ньому — до тривалого періоду застою і затишшя в справах.

Приснився вам широка міська вулиця — передвістя майбутніх вам великих можливостей.

Порожню вулицю у сні бачити — означає даром втратити сили і час, багато людей на ній бачити — до клопотів, галасливі міські натовпу на вулицях міста — до веселощів і радості.

Якщо уві сні ви опинилися в глухому куті — значить, вам належить виконувати марну роботу або займатися безперспективною справою.

Бути уві сні городянином — до пошани і слави.

Сонник Цветкова
Місто бачити великий на відстані — домагання; якщо увійдеш — благополуччя, звершення; багато веж — незвичайне підприємство.

Городок незнайомий — несподіване призначення, непросте становище на службі; для жінки — дивна пропозиція.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі