Місяць. До чого сниться Місяць

Бачити у сні повний місяць — передвіщає успіх в любові і удачу в підприємництві.

Таємнича і надприродно великий місяць — означає несприятливу любовний зв’язок, домашні неприємності і розчарування ділового характеру.

Місячне затемнення — передвіщає епідемію заразної хвороби, яка вразить ваше оточення.

Побачити молодий місяць — означає підвищення добробуту і в майбутньому, близького за духом партнера в шлюбі.

Якщо молода жінка бачить у сні, що вона звертається до місяця, щоб дізнатися свою долю — це віщує їй довгоочікуваний подарунок долі: шлюб з гідним обранцем.

Якщо вона бачить дві місяця — вона втратить любов через свою меркантильності.

Якщо вона бачить, що місяць затуманюється — це означає, що в найвищий момент свого щастя вона виявить відсутність жіночого такту.

Побачити криваво-червону місяць — передвіщає війну і розбрат: вона побачить, як її коханий відправиться на фронт, щоб захищати свою країну.

Сонник Ванги
Побачити в сні повний місяць — поганий знак. Такий сон передвіщає, що незабаром Землю чекають погані часи. На нашу планету спустяться сили Сатани: відьми, чаклуни, які захоплять владу і зроблять життя у всьому світі нестерпним.

Якщо вам приснилася яскраво-червона або багряна місяць — в недалекому майбутньому Землі загрожує екологічна катастрофа, яка віднесе сотні життів. Станеться катастрофа тоді, коли люди помітять на небі криваву місяць, бо саме вона стане сумним нагадуванням про шкоду, завдану ними природі.

Побачити в сні темні плями на Місяці — пророцтво великої небезпеки, яка прийде на Землю з космосу. Можливо, планеті загрожує величезний метеорит.

Спостерігати уві сні за відображенням місяця у воді — знак того, що ваші очікування будуть обмануті. У своїй справі ви покладаєтеся на людину, яка підведе вас при першій же можливості.

Якщо уві сні ви побачили місячне світло — такий сон передвіщає захоплюючу подорож у далекі країни. Поїздка буде несподіваною і дуже приємною.

Побачити в сні розкололася Місяць — погана прикмета. Такий сон пророкує появу на Землі нової релігії, яка стане причиною зречення людей від Господа. Бог не простить людям невірності, а тому світу загрожують війни, насильство і грабіж.

Якщо вам приснилося, що ви летите на Місяць — такий сон є провісником космічних експедицій. У майбутньому на багатьох планетах будуть побудовані станції, які зможуть відвідувати люди. Космічні експедиції стануть вельми буденним і простою справою.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Місяць у сні — знак прихованих почуттів, потаємних думок і передчуттів.

Молодий ясний місяць — передвіщає зростання позитивних емоцій. Найближчим часом ваші справи можуть піти на лад, принісши вам відчутну користь.

Повний місяць у сні — ознака нервового збудження. Будьте обережні: ваші почуття здатні обдурити вас.

Червона — відображення ваших передчуттів про наближення біди. Можливо, якісь події загрожують викликати у вас або у оточуючих спалаху агресивних, руйнівних емоцій.

Затемнення місяця у сні — заклик не втрачати голову, інакше ваші почуття можуть тимчасово затьмарити розум.

Сонник Нострадамуса
Місяць — це символ таємної влади, безмовності, несподіванок.

Побачити в сні повний місяць — передвістя того, що настане час, коли на землі будуть царювати чорні сили: час відьом і чаклунів. Сновидцу такий сон пророкує зустріч з чаклуном, який зробить значний вплив на його долю.

Спрямуватися в сні на місяць — такий сон говорить про вашому прагненні до чогось нового, досі не досліджених. Можливо, такий сон пророкує, що в не настільки віддалений час космос буде освоєний настільки, що космічні експедиції на Місяць стануть частими і доступними всім, хто живе на землі.

Сон, в якому ви бачите місяць, забарвлену в яскраво-червоний або червоний колір — є застереженням. Можливі екологічні катастрофи і війни.

Темні плями на місяці — є застереженням, також можуть означати зміну влади.

Якщо уві сні ви побачите місячне світло — це означає, що наяву ви зіткнетеся з несподіваною перешкодою, усунути яке буде досить важко.

Бачити у сні відображення місяця у воді або дзеркалі — означає несподіваний поворот подій.

Побачити в сні розкололася місяць — відчувати душевну втому і труднощі у виборі свого життєвого шляху.

Якщо уві сні ви здійснюєте обряд поклоніння богині місяця — наяву ви станете жертвою своєї пристрасті.

Англійська сонник
Бачити у сні місяць — до несподіваної радості і успіху в любові.

Якщо місяць нова — це хороший сон для комерсантів, фермерів і закоханих.

Повний місяць — віщує весілля; це також хороший сон для вдів, так як він обіцяє їм надію.

Еротичний сонник Данилової
Бачити у сні повний місяць — ви підсвідомо боїтеся поведінки свого партнера. Його поведінка одночасно лякає вас і викликає нездорове збудження. Не грайте з вогнем — ця людина не принесе вам щастя.

Молодий місяць — ви не та людина, яка домагається поставленої мети, використовуючи свої сексуальні можливості. Так що залиште спроби затягнути «потрібну» людину в своє ліжко, вони приречені на невдачу.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі