Митися. До чого сниться Митися

Якщо вам сниться, що ви миєтеся — це означає, що ви занадто відверто пишаєтеся своїми незліченними любовними зв’язками.

Сонник закоханих
Людина, якій сниться, що він миється — наяву занадто хвалиться своїми незліченними любовними зв’язками.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Митися у сні — ознака проблем, від яких вам хотілося б позбутися. Зазвичай подібні сни говорять про гострий невдоволенні собою і відображають передчуття того, що якісь ваші недоліки можуть серйозно зашкодити вашій репутації.

Якщо вода прохолодна, а миття уві сні приносить вам задоволення — такий сон передвіщає швидкі зміни в добру сторону і поліпшення відносин з оточуючими.

Митися в гарячій воді — знак важких образ і хворобливих переживань.

Сонник від А до Я
Митися у ванні — передвіщає сильне розчарування при невиконаних обіцянках. Якщо ви миєтеся у ванні разом з чоловіком — це означає сильні хвилювання через острах втратити прихильність до себе коханої людини.

Митися, намилюючи все тіло — будете у когось на побігеньках, якщо вас намилюють — станете жертвою підлого обману і віроломства з боку уявних друзів. Митися жорсткою мочалкою — наяву спробуєте загладити свою провину перед чоловіком демонстрацією покаяння і беззаперечної покори. Якщо миєте дитини м’якою губкою — вам доведеться поступитися своїми принципами заради придбання сильного покровителя.

Сонник Деніз Лінн
Митися — чи готові ви звільнитися від старих уявлень і переконань і йти вперед? Час розпрощатися зі старим і покуштувати новизни.

Сонник Цветкова
Митися — сімейні неприємності, втрата грошей або крадіжка; в річці — клопіт платити борги.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі