Млин. До чого сниться Млин

Млин у сні — знак того, що вам слід запастися терпінням. Людям, які потрапили в біду, цей образ як би нагадує про те, що все в житті колись перемелеться і пройде.

Працююча млин у сні — підказує, що вам, схоже, має бути чимало потрудитися, але ваші старання обов’язково приведуть до успіху.

Працююча вітряк уві сні — знак сприятливих обставин (докладніше див. «Вітряк»).

Зламана млин — говорить про те, що в якомусь важкій справі ви можете втратити терпіння, через що ризикуєте зазнати невдачі.

Працююча вітряк у вашому сні — передвіщає, що у вас в житті настає бурхливий період, який ви можете використовувати з великою вигодою для себе.

Якщо ж крила млина зламані — такий сон підказує, що ви можете опинитися не готові до будь-яких подій, в результаті чого ризикуєте упустити сприятливий момент.

Нерухомі крила млина — знак того, що у ваших справах намітився тимчасовий застій, а тому поки що можна переключитися на інші справи.

Сонник Хассе
Млинове колесо чути — очікує тебе прибуток; спостерігати як воно обертається — вірна любов.

Сонник від А до Я
Побачена у сні млин — передвіщає збільшення майна за рахунок нових доходів, удачу в справах і любові, якщо млин працює. Стара, розвалена млин — передрікає життєві випробування, які застигнутий вас зненацька, якщо ви не сприйміть цей сон як попередження.

Бачити у сні обертові млинові жорна — знак вірного кохання, чути звуки працюючої млини — наяву отримаєте надзвичайний прибуток.

Вітряк — передвіщає плітки, дурні суперечки та пустослів’я, тоді як водяний млин — знак швидкої та далекої дороги. Бачити у сні мірошника — означає, що у вашій родині станеться поповнення, а фінансове становище стане хоч потроху, але поліпшуватися.

Розмовляти з мельником — значить, в реальному житті нашкодите собі зайвою відвертістю. Якщо мірошник весь з ніг до голови обсипали борошном — це віщує розчарування, або стан справ вашого обранця може виявитися не настільки блискучим, як сам стверджував. Представляти себе в ролі мельника — вас чекає вигідна угода.

Якщо уві сні ви обертаєте млинове жорно — це віщує вам великий приплив енергії і життя, повне яскравих подій, ваша розважливість і обачність принесуть бажаний успіх і ви розбагатієте.

Сон, в якому ви готуєте млин до роботи — означає, що скоро у вас з’являться справжні помічники у справах, на яких зможете покластися як на себе.

Бачити млин, заставлену мішками з борошном — до неспокійного життя.

Даремно обертові млинові жорна — до марної трати грошей і часу.

Зупинилася через поломку млин — передвіщає занепад справ через від’їзду одного з компаньйонів або чиєїсь хвороби.

Сонник закоханих
Якщо вам сниться, що ви працюєте на млині — це означає, що ви постійно перебуваєте в пошуку. Вас вважають одинаком, однак насправді ви просто не знайшли поки людину, з якою готові пов’язати життя. Вам слід зрозуміти, чого ви дійсно хочете, може бути, серед оточуючих знайдеться людина, яка чекає, що ви звернете на нього увагу?

Сон, в якому ви катаєтеся на крилах млини — передвіщає далеку подорож і зустріч з людиною, яка подарує вам незабутні враження.

Дивитися, як працює млин — означає, що ви сподіваєтеся на заступництво людини протилежної статі.

Зламана млин — відображає ваші сумніви щодо партнера. Вам здається, що він не розуміє вас, проте в цьому є і ваша вина. Докладіть зусиль, щоб зрозуміти партнера, тоді у вас налагодяться взаємини.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі