Мода. До чого сниться Мода

Бачити себе в сні манекенницею або фотомоделлю, яка демонструє зразки модного одягу, вишуканою парфумерії — це передвістя успішного підприємства, в ході якого все задумане вами здійсниться.

Купувати у сні модний головний убір — передвіщає, що наяву зіткнетеся з проблемою, над вирішенням якої проведете чимало безсонних ночей.

Якщо уві сні ви хизуватися в супермодних і наддорогих нарядах — значить, рано чи пізно удостоїтеся високих почестей і вам усміхнеться щастя в любові, про який ви не перестаєте мріяти.

Бачити у сні відмінну, але немодний одяг — передвіщає, що деякий час вам доведеться попрацювати безоплатно, проте згодом це з лишком вам відшкодується.

Якщо ви в своєму сновидінні відмовляєтеся носити предмети туалету, що вийшли з моди — значить, все йде до того, що незабаром поміняєте своє оточення, зав’язавши абсолютно нові справи, ділові знайомства і любовні зв’язки.

Сучасний cовмещенний сонник
Якщо уві сні ви купуєте модні речі — це означає, що вас турбують ваша зовнішність і реакція, яку ви викликаєте у оточуючих.

Бути уві сні на показі мод — такий сон обіцяє вам успіх, можливо, навіть популярність або популярність. Жінці такий сон — пророкує появу у неї заздрісниць.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі