Могила. До чого сниться Могила

Якщо вам сниться свіжа могила — чийсь безчесний вчинок заподіє вам жахливе страждання, або цей сон передвіщає небезпеку, що загрожує вам небезпека.

Сон про могилу — найчастіше обіцяє неприємності і хвороби.

Прогулюватися у сні серед могил — до невдалого бражку.

Заглядати в порожню могилу — до втрати близьких.

Побачити в незасипаних могилі людини, наполовину закидали землею — передвіщає наяву загрожує йому небезпека.

Побачити свою могилу — передвісник підготовлювані проти вас підступів.

Копати у сні могилу — знак того, що ваші супротивники готові розтрощити вас, але якщо ви уві сні встигаєте закінчити свою роботу, наяву ви отримаєте над ними гору.

Несприятливий сон, у якому ви бачите, що зник труп, для якого вирита могила — цей сон обіцяє дурні звістки.

Якщо вам сниться, що ніч застала вас на цвинтар і вам належить ночувати у відкритій могилі — це означає втрату друзів, охолодження коханого. Іноді могила уві сні — передвіщає неприємності на роботі.

Стара, застаріла могила — означає чиюсь небезпечну хворобу і смерть.

Якщо уві сні ви читаєте написи на могилах — значить, вам мають неприємні клопоти.

Сонник Ванги
У сні побачити свою власну могилу — передвістя потрясіння, незвичайної події, яка змінить вашу долю не в кращу сторону.

Якщо вам приснилося кілька могил — це означає, що попереду вас чекає ланцюг несприятливих подій, з кожним з яких ви все більше будете втрачати впевненість у своїх силах, і тільки молитви повернуть вам надію.

Покинута, недоглянута могила — знак розгубленості, внутрішнього спустошення, втрати орієнтирів у житті, туги і відчаю, які пройдуть завдяки новому знайомству з мудрим і співчутливим людиною.

Сонник закоханих
Якщо молодим людям сниться, що вони гуляють по кладовищу серед могил — це віщує невдалий шлюб.

Якщо вам сниться, що ви ночуєте в могилі — це означає, що ваш улюблений піде до суперниці. Також такий сон обіцяє охолодження людини, в якого ви закохані.

Читати написи на могилах — передвіщає сварку з коханою людиною.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Цвинтарні могили уві сні — символ минулих переживань, з якими вам давно слід було б змиритися або забути про них.

Хрести над могилами — попереджають, що вам не слід ворушити минуле.

Якщо поруч з могилами ви відчуваєте страх або інші тяжкі почуття — такий сон підказує, що якщо ви не зумієте змиритися і пробачити старі образи, то вони можуть сильно ускладнити ваше сьогоднішнє життя.

Свіжа могила — означає, що пам’ять про якусь втрати ще надто свіжа. Якщо ви не знайдете якогось розради, не зможете заспокоїтися і прийняти ситуацію такою, яка вона є, то доля приготує вам нові випробування і втрати.

Відкрита могильна яма — знак небезпеки і можливих страждань.

Заглянути в неї — передвістя того, що чиясь смерть може торкнутися вас за живе.

Свою могилу побачити уві сні — передвіщає важкі випробування і непередбачені затримки в справах.

Сонник від А до Я
Бачити у сні стару, занедбану могилу — означає, що ви доживете до часу, коли всі, кого ви любили, покинуть вас і ви залишитеся на піклуванні абсолютно чужих і неприязно відносяться до вас людей.

Приснився тільки що засипана могила — передвіщає, що ви постраждаєте від брутальності і неуважності близьких людей.

Бачити у сні написи на могилах — вас чекають клопоти, яких ви воліли б уникнути. Прочитати на могилі своє ім’я і дати життя — всього-на-всього означає, що ви помилитеся, прийнявши за свого приятеля абсолютно незнайомого вам людини, однак з боку дуже схожого на нього.

Опинитися вночі одній серед цвинтарних могил, з яких вилазять вампіри та інша нечисть — такий кошмар віщує невдалий союз двох сердець, одне з яких жадає вичерпати всі сили іншого.

Бачити у сні порожню могилу, залишену кинувшись навтьоки гробокопачі — передвістя близьких втрат, втрат і розчарування.

Відчути себе у сні засипаній в тісній і задушливій могилі, з якої ви не в змозі вибратися — це сон-попередження про небезпеку серйозної хвороби та необхідності пройти ретельне медичне обстеження.

Якщо уві сні ви копаєте могилу для близьких людей — це віщує, що ваші недруги готові змішати вас із землею при першому ж зручному випадку, як тільки ви дасте їм для цього хоч найменший привід.

Закапувати у сні могилу, в якій ви поховали незнайомого вам людини — до отримання неприємних звісток від знаходяться далеко друзів.

Впасти в вириту вами ж могилу — попередження не будувати підступи проти людей, з якими працюєте або живете пліч-о-пліч.

Якщо вас живцем закопують у могилу рекетири або мафіозі — це означає, що ви стоїте на волосок від великої помилки, завершивши яку, не зможете довго вилізти з боргів і звільнитися від чужого впливу, довлеющего над вами, як дамоклів меч. Якщо при цьому вам все-таки вдалося якимось чином врятуватися — значить, всі ваші проблеми і біди вирішаться благополучно, задля більшого задоволення обох сторін.

Бачити у сні маленьких дітей, безтурботно пустуючих серед зарослих яскравими квітами цвинтарних могил — такий сон обіцяє сприятливі зміни тому, хто схильний насолоджуватися життєвими благами, які не нарікаючи на свою долю, якою б вона не була незадовільною з його точки зору.

Англійська сонник
Побачити в сні відкриту могилу — знак смерті близького друга або родича.

Якщо такий сон бачить тяжкохворий чоловік — його одужання настане ще дуже не скоро.

Якщо у сні Ви гуляєте серед могил тихого сільського цвинтаря або замовляєте собі надгробну плиту — значить, доля готує Вам приємні зміни.

Бідою загрожує сон — про падаючому або розбитому на шматки надгробному камені.

Якщо ж споглядання пам’ятників і могил народжує у Вашій душі почуття спокою — Ви наяву зустрінете ніжного і турботливого друга.

Сонник Цветкова
Копати могилу — втрата зі своєї вини; бачити могилу — новини здалеку; бачити розкриту могилу — не добра вести; бути в могилі — до багатства (чим товще шар землі, тим багатше).

Рейтинг статті:
(1 голосів 4,00 середній з 5)

Коментарі