Моль. До чого сниться Моль

Якщо вам сниться літаюча по квартирі міль, яку ви ніяк не можете зловити — це означає, що вам доведеться зайнятися оформленням великої кількості документації, на що піде багато часу.

Бачити у сні зіпсовані міллю речі — передвіщає несподівані ускладнення в любовних відносинах. Купувати у сні засіб від молі — наяву вас чекає недовга радість, за якою послідують втрати і розчарування.

Сонник Деніз Лінн
Моль проїдає діри в одязі, яка зберігається в темних шифоньєрах — НЕ поїдає чи вас щось, а ви не зраджуєте цьому належного значення?

Сонник XXI століття
Побачити в сні моль, літаючу у великій кількості всюди — до збитків, значного неврожаю, сімейним неприємностей, ревнощів.

Вбити моль уві сні — означає знайти причини незліченних сварок і непорозумінь у сім’ї, у вас з’явиться можливість уникнути їх надалі.

Сонник Морозової
Літаюча в будинку моль, спроби зловити або відразу прихлопнуть її — пророкують появу у Вас настирливого і підлого ворога. Можливо, Вам треба буде боротися з сімейними неприємностями, відображати чиюсь ревнощі або просто захищати якісь свої досягнення.

Англійська сонник
Якщо у сні Ви бачите моль — це означає, що у Вас є вороги, які прагнуть дуже нашкодити Вам, підриваючи Ваше становище. Цей сон передвіщає, що Ваш коханий почує плітки про Вас, потім підуть непорозуміння і сварки. Тих, хто займається торгівлею — сон попереджає про те, що його підлеглі, безчесно його обманюючи, завдають шкоди його справі.

Езотеричний сонник
Моль — старі недоробки нагадують про себе. Потрібні нові способи дії. Сліди її діяльності старі прихильності і звички заважають рухатися вперед.

Ловити моль від нудьги — повернетеся до старих занять.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі