Молитва. До чого сниться Молитва

Молитися уві сні або бачити, як це роблять інші — означає, що вам загрожує невдача, і лише ціною величезних зусиль ви зможете запобігти їй. Цей знак того, що для подолання труднощів вам належить просити про допомогу своїх друзів.

Сонник Ванги
Чути в сні слова молитви — комусь із ваших знайомих ще гірше, ніж вам. Він потребує допомоги, але соромиться про неї просити. Проявіть співчуття і увагу до страждаючому людині, і ваші справи підуть на лад.

Якщо ви молитесь у сні в церкві — це означає, що незабаром ви відчуєте полегшення, доля розпорядиться так, що ви будете радіти більше, ніж мучитися.

Сонник закоханих
Сон про молитву — передвіщає виникнення труднощів, вирішити які допоможе кохана людина.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Чути в сні молитву або молитися самому — знак крайнього нервового напруження. Схоже, ви стоїте на межі відчаю і тому не зможете впоратися з якоюсь проблемою власними силами.

Якщо ж молитва у сні викликає у вас відчуття полегшення — такий сон закликає вас не втрачати надії у важку хвилину, підказуючи, що в кінцевому підсумку все закінчиться добре.

Сонник Хассе
Бачити себе на молитві — приємна життя; бачити інших — мати серцевих друзів.

Сонник від А до Я
Бачити себе молиться в храмі — такий сон передвіщає поліпшення в житті і набуття довгоочікуваного душевного спокою.

Молитися вдома перед образами із запаленими свічками — вам допоможуть у важкій ситуації і матеріально, і словом душевної підтримки добрі і серцеві люди.

Бачити у сні молящимися інших — в нужді знайдете надійних друзів, а в розкоші від вас відвернуться нинішні приятелі.

Чути в сні голос, що вимовляє слова молитви, і повторювати за ним — наяву знайдете віру, яка додасть вам сил для боротьби з труднощами.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі