Молоток. До чого сниться Молоток

Бачити у сні молоток — означає, що ви повинні подолати якісь обескураживающие перешкоди для того, щоб міцно влаштувати свою долю.

Якщо вам сниться аукціон і вашу увагу зупиняється на молотку ведучого аукціон — це передвіщає, що незабаром тягар приємних турбот звалиться на вас.

Якщо ви самі берете в руки цей молоток — сон застерігає вас від зайвої нав’язливості у відношенні до близьких.

Сонник закоханих
Якщо вам сниться, що у вас в руках молоток — це означає, що ви надто нав’язливі в стосунках з коханою людиною.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Молоток уві сні — символізує рішучість і силу.

Бачити його в хорошому стані — знак того, що від вас незабаром буде потрібно діяти рішуче і швидко.

Іржавий молоток уві сні — говорить про те, що ви, схоже, занадто довго зволікайте з рішучими діями.

Зламаний молоток — застерігає від зайвої прямолінійності і напористості. Зазвичай такий сон підказує, що різкістю і силою ви нічого не доб’єтеся, а тільки нашкодите собі.

Сонник від А до Я
Забивати у сні молотком цвяхи — передвіщає успіх в любові і удачу в справах, ви не залишите суперниці жодних шансів, зайнявши високе суспільне становище і опинившись в центрі уваги багатьох.

Вдарити себе по пальцях або по руці молотком — наяву вас чекають серйозні неприємності.

Бачити молоток зі зламаною ручкою — означає, що вам загрожують розбрати і засмучення у сім’ї.

Вибивати молотком цеглу, дошки — ризиковане підприємство не виправдає себе, більше того — може призвести до повного фінансового краху.

Випрямляти молотком цвяхи — на вашу щедрість дадуть відповідь скупістю.

Бачити у сні маленький молоточок, типу того, яким користуються годинникарі або гравери — це означає, що вам належить упокорити свою гординю, якщо хочете отримати протекцію і допомогу в улаштуванні своєї справи.

Забивати таким молоточком гвоздики в посилкової скриньку або вставляючи віконне скло — застереження від зайвої опіки над дітьми, яких це може налаштувати проти вас же самій.

Якщо уві сні ви бачите дерев’яний молоток в руках у ведучого — це віщує приємні клопоти по зустрічі довгоочікуваних і бажаних гостей.

Бачити у сні бляхарів, що працюють дерев’яним молотком — до хвороби.

Сонник XXI століття
Бачити у сні, як на аукціоні вдаряють молотком — знак того, що в майбутньому вас чекає випадковий виграш, несподівана прибуток.

Забивати молотком цвяхи в стіну — застереження від нав’язливості й нахабних витівок по відношенню до вашим близьким.

Бачити у сні кувалду — до будівельних робіт в будинку, працювати з кувалдою — до відсутності надії на допомогу в цьому будівництві.

Англійська сонник
Почути в сні звук молотка — знак успішної торгівлі і зростання прибутку.

Робітникові цей сон — обіцяє багато роботи, хорошу зарплату, добре здоров’я і можливість радіти всьому цьому в колі люблячої родини.

Дівчині сон — обіцяє приємного чоловіка, який завжди буде працьовитим, скромним і помірним у всіх звичках, він постарається зробити її життя щасливим. Дуже можливо також, що він досягне високого становища для себе і своєї сім’ї.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі