Монастир. До чого сниться Монастир

Бачити у сні, що ви шукаєте притулку в монастирі — означає, що у вашому майбутньому немає місця турботам і тривогам, якщо тільки ви, входячи в будівлю монастиря, не зустрінете священика. У цьому випадку вам часто і марно доведеться шукати розради в різних турботах і душевних хвилюваннях.

Для молодої дівчини бачити в сні монастир — передвіщає сумнів інших у її чесноти і чесності. Найчастіше цей сон передвіщає ваше невдоволення своїм становищем. Можливо, що ви відчуваєте неясне роздратування від оточуючих вас людей.

Сон про зруйнований монастирі — як би прирікає на невдачу ваші плани.

Потрапити в монастир — до можливої ​​хвороби.

Сонник закоханих
Якщо дівчині сниться, що вона знаходиться в монастирі — це означає, що оточуючі будуть сумніватися в її чесності й шляхетності. Такий сон означає також, що ви не задоволені нинішнім станом справ. Можливо, ви будете відчувати роздратування по відношенню до свого коханого.

Сонник від А до Я
Якщо уві сні ви добровільно заточили себе в жіночий монастир, практично втративши зв’язок з рідними та близькими, та й взагалі з усім іншим світом — значить, у вашій душі не вмерла любов до людини, який викликав її.

Опинитися в сні в чоловічому монастирі — передвіщає безхмарне майбутнє і повне благоденство при зміні місця проживання і новій роботі.

Якщо бачите себе в монастирському подвір’ї — це до нічим не затьмарений відпочинку під час чергової відпустки. Опинитися всередині монастиря — передвіщає спокійну і забезпечену старість. Жити в темній і тісній монастирській келії — до набуття багатого шанувальника.

Розмовляти в сні з настоятелькою монастиря, для молодої дівчини — передвіщає серйозне випробування її почуття до коханого. Приємна і ввічлива настоятелька монастиря — говорить про майбутню подорож, яке доставить вам масу нових вражень. Мати уві сні бесіду з настоятелем чоловічого монастиря — ваше положення може похитнутися в результаті прийдешніх неприємних подій.

Бачити у сні монастирського ігумена — означає точне виконання всього наміченого на майбутній день.

Знайомитися в монастирі з сестрами-монахинями — означає, що матеріальні труднощі легко переборні, якщо поступити обачно і порадившись з друзями.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі