Монети. До чого сняться Монети

Бачити у сні золоті монети — пророкує процвітання і задоволення від морських подорожей і вивчення пам’яток.

Несприятливий сон, у якому Ви бачите срібні монети — він передвіщає виникнення розбіжностей в добропорядних сім’ях.

Якщо дівчині сниться, що коханий дарує їй срібні монети — в найближчому майбутньому він надійде з нею безчесно.

Якщо срібні монети нові і яскраво блищать або ж у своєму сні Ви бачите їх чітко — чекайте, що доля буде до Вас прихильна.

Мідні монети — знак відчаю і важкої фізичної праці.

Нікелеві монети — пророкує, що Вам доведеться займатися сумнівними справами.

Сонник від А до Я
Бачити у сні дрібні монети — передвіщає приємні сімейні клопоти, великі монети старовинної чеканки — до отримання несподіваного багатства. Робити чи підробляти монети означає марні зусилля. Переплавляти монети в метал — знак користолюбства і користолюбства.

Приснився монета номіналом в один рубль — передвіщає неприємності, супроводжувані сльозами. Бачити у сні скарбничку, повну монет — означає, що перед вами відкриються прекрасні перспективи поправити своє фінансове становище. Розсипалися з розбитої скарбнички монети — обіцяють незначну віддачу при великій витраті зусиль.

Вважати монети — означає, що вам під силу здійснити свій намір, якщо будете практичні і ощадливі.

Якщо у вас вкрали гаманець або портмоне, повне цінних монет — це знак загрожує вам небезпеки, тому слід бути особливо уважною і обачною в багатолюдних місцях і вже тим більше уникати безлюдних.

Знаходити у сні монети незначного гідності — вам загрожують втрати у підприємництві через втручання близької до ваших справах особи. Виявити скарб старовинних монет величезної цінності — такий сон передвіщає підйом душевних сил і працездатності.

Скриня, доверху повний золотими монетами — передвіщає, що ваші бажання збудуться. Намисто із золотих монет — означає, що ваші достоїнства дозволять досягти багато чого, якщо до того ж зживе свої недоліки. Отримати в подарунок золоті монети — вийдете заміж за багатого, але скупого людини.

Бачити у сні золоті червінці царської чеканки — знайдете шану і повагу завдяки своїм успіхам на діловому терені. Чути дзвін червінців — до багатства і процвітання. Здавати скарб з ними державі — наяву втратите довіру знаючих вас по роботі людей. Продавати золоті монети — досягнете глибокої старості в повній самоті.

Бачити у сні срібні монети — передвіщає щасливі часи, якщо монети великі. Дрібні срібні монетки — говорять про те, що вашим мріям не судилося збутися. Оплавившиеся у вогні монети — віщують втрати.

Мідні монети — знак того, що змушені будете займатися працею, що приносить малий заробіток.

Побачити в сні цілий мішок мідних монет — означає, що ви швидко досягнете успіхів у підприємництві, не боячись ризикувати і чітко реагуючи на будь-яка зміна кон’юнктури ринку.

Сонник Деніз Лінн
Якщо гроші прийдуть вам у вигляді монет або (розмінною) дрібниці — значить, настав час змін.

Якщо ви знаходите гроші — це означає, що ваше фінансове становище має покращитися. Цей знак може бути попередженням приділити більшу увагу своїм фінансовим справам, хоч на якийсь час.

Рейтинг статті:
(1 голосів 2,00 середній з 5)

Коментарі